Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273783"]
Материалы на украинском языке

Чілдрен Кінофест відбудеться: 9-й фестиваль представляє постер та оголошує фільм ретроспективи

0
9-й фестиваль кіно для дітей і підлітків відбудеться онлайн у червні. Ретроспективною стрічкою обрано знаменитий чеський мультфіл�

9-й фестиваль кіно для дітей і підлітків відбудеться онлайн у червні. Ретроспективною стрічкою обрано знаменитий чеський мультфільм, персонажами якого натхненний фестивальний постер.

Чілдрен Кінофест

Протягом восьми років одразу після Останнього шкільного дзвоника у різних містах України розпочинався Чілдрен Кінофест — фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків. 2022 рік не стане винятком: організатори події, яка щорічно збирає десятки тисяч юних глядачів, прийняли рішення проводити захід попри всі складнощі, оскільки дітям необхідно відволіктися від воєнної буденності.

9-й Чілдрен Кінофест відбуватиметься з 3 до 12 червня. Для безпечності та гнучкості перегляду фестиваль проходитиме в онлайн-форматі. Подивитися фільми з програми можна буде на сайті online.childrenkinofest.com на території України, а також Польщі — країни, яка від початку російського вторгнення прийняла найбільше тимчасово переміщених українців. Перегляд фільмів традиційно буде безкоштовним.


Щороку тему офіційного фестивального постеру визначає ретроспективна стрічка, яка потім демонструється в межах фестивалю. Цього разу героями стали персонажі відомого мультсеріалу «Кріт», створеного чеським художником Зденеком Міллером. У 2022 році відзначається 65-річчя з появи першого епізоду анімаційного серіалу. Цю подію Чілдрен Кінофест відзначить показом спеціальної добірки серій «Крота».

На постері Кріт разом із Мишкою, Їжачком і Зайчихою ховаються під українським прапором, який тримає Совеня Чарлі — символ фестивалю. Ця композиція відсилає до відомого муралу вуличного художника Чеміса, створеного на підтримку України в Празі — столиці батьківщини «Крота» (в оригінальному творі відомих казкових героїв під українським стягом ховає дівчинка).

Повна програма фестивалю буде оголошена в травні. До неї увійдуть фільми для аудиторії віком від 4 років, відібрані командою Чілдрен Кінофесту на найбільших європейських кінооглядах для дітей та підлітків.

Також у межах Чілдрен Кінофесту традиційно відбудеться Конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми. Стрічки, створені юними режисерами та режисерками віком від 7 до 14 років, приймаються до 18 травня. Переможці отримають нагороди — від 4 до 15 тисяч гривень.

9-й Чілдрен Кінофест відбудеться з 3 до 12 червня 2022 року в онлайн-форматі на сайті online.childrenkinofest.com для українських глядачів із території України та Польщі.

Фестиваль «Чілдрен Кінофест» проводиться за підтримки House of Europe.

Медіапартнери: Kinofilms.ua, Kinowar.com, Нова українська школа.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты