Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="281821"]
Материалы на украинском языке

Благодійна акція «Даруй книгу — даруй добро»

0
Фундація Дім Рональда МакДональда та видавництво «Ранок» започаткували благодійну акцію «Даруй книгу — даруй добро»! Ініціатива

Фундація Дім Рональда МакДональда та видавництво «Ранок» започаткували благодійну акцію «Даруй книгу — даруй добро»! Ініціатива має на меті наповнити цікавими дитячими книгами Сімейні кімнати у дитячих лікарнях, якими опікується Фундація Дім Рональда МакДональда.

Даруй книгу — даруй добро

Джерело: freepik

Щоби подарувати дітям книжки, потрібно зайти у відповідний розділ на сайті видавництва, обрати суму внеску й надіслати її. Кожен, хто відправить книжковий донат, отримує подарунок від видавництва «Ранок» — знижку на наступну покупку. А на зібрані благодійні кошти до Сімейних кімнат буде придбано та передано нові дитячі книжки.

Даруй книгу — даруй добро

Акція «Даруй книгу — даруй добро»! триватиме до 15 березня. 


Фундація Дім Рональда Макдональда облаштовує Сімейні кімнати в дитячих державних лікарнях, щоби рідні не розлучалися під час тривалого лікування дітей. У таких кімнатах батьки можуть задовольнити базові гігієнічні потреби, поспілкуватися з дитиною й відпочити. Проживання й харчування там безоплатне. Такі кімнати облаштовані вже у дитячих лікарнях Вінниці, Львова, Києва, Сум, Рівного та Харкова (тимчасово не працює). Детальніше про програми Фундації —  на сайті.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты