Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="235616"]
Материалы на украинском языке

5 небезпечних ознак раку яєчників

0
Рак яєчників входить в п'ятірку найбільш смертоносних видів онкологічних захворювань. За даними медиків, цей діагноз у більш н�

Рак яєчників входить в п’ятірку найбільш смертоносних видів онкологічних захворювань.

рак яєчників, рак яєчників симптоми, рак яєчників ознаки,

Джерело: Freepik

За даними медиків, цей діагноз у більш ніж 50 відсотків випадків означає передчасну смерть. Саме тому вкрай важливо вчасно розпізнати хворобу і звернутися за своєчасним лікуванням.

Про раку яєчників можуть сигналізувати різні симптоми, деякі з яких можуть маскуватися під ряд інших хвороб.

Проаналізувавши рекомендації онкологів і дослідженнях вчених, можна виявити кілька небезпечних симптомів раку яєчників, які повинні насторожити.


Нет времени читать статью сейчас? Мы вышлем на вашу почту!

Рак яєчників: 5 небезпечних симптомів

рак яєчників, рак яєчників симптоми, рак яєчників ознаки,

Джерело: Freepik

Збільшений живіт

Фахівці відзначають, що одним з найбільш очевидних симптомів раку яєчників є несподівано збільшуючийся в розмірах живіт. Це пов’язано з тим, що пухлину оточує рідина, через яку раптово збільшується живіт.

Болі у спині

Ще одним частим симптомів цієї хвороби є тривалі болі в попереку і спині. Ці неприємні стани можуть з’являтися через тиск пухлини на сусідні органи і тканини в нижній частині спини.

рак яєчників, рак яєчників симптоми, рак яєчників ознаки,

Джерело: Freepik

Проблеми зі шлунком

У числі тривожних симптомів – проблеми з шлунково-кишковим трактом, такі як запори, підвищене газоутворення, печія, діарея, нудота і блювота.

Незрозумілі кровотечі

Міжменструальні кровотечі, а також кровоносні виділення після клімаксу, схожі на менструальні, теж є поширеним симптомом раку яєчників. За словами медиків, такі процеси відбуваються через підвищеного вироблення естрогену, який стимулює кровотечі.

рак яєчників, рак яєчників симптоми, рак яєчників ознаки,

Джерело: Freepik

Прискорене сечовипускання

Про рак яєчників може свідчити прискорене сечовипускання. Пухлина може чинити тиск на сечовий міхур, провокуючи або часті, або несправжні позиви до сечовипускання.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты