Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="235616"]
Материалы на украинском языке

5 небезпечних ознак раку яєчників

Old date:
Current date: 2022.08.10
New date: 2019.12.23
0
Вы можете прочитать эту статью на русском
Рак яєчників входить в п'ятірку найбільш смертоносних видів онкологічних захворювань. За даними медиків, цей діагноз у більш н

Рак яєчників входить в п’ятірку найбільш смертоносних видів онкологічних захворювань.

рак яєчників, рак яєчників симптоми, рак яєчників ознаки,

Джерело: Freepik

За даними медиків, цей діагноз у більш ніж 50 відсотків випадків означає передчасну смерть. Саме тому вкрай важливо вчасно розпізнати хворобу і звернутися за своєчасним лікуванням.
Про раку яєчників можуть сигналізувати різні симптоми, деякі з яких можуть маскуватися під ряд інших хвороб.

Проаналізувавши рекомендації онкологів і дослідженнях вчених, можна виявити кілька небезпечних симптомів раку яєчників, які повинні насторожити.


Нет времени читать статью сейчас? Мы вышлем на вашу почту!

Рак яєчників: 5 небезпечних симптомів

рак яєчників, рак яєчників симптоми, рак яєчників ознаки,

Джерело: Freepik

Збільшений живіт

Фахівці відзначають, що одним з найбільш очевидних симптомів раку яєчників є несподівано збільшуючийся в розмірах живіт. Це пов’язано з тим, що пухлину оточує рідина, через яку раптово збільшується живіт.

Болі у спині

Ще одним частим симптомів цієї хвороби є тривалі болі в попереку і спині. Ці неприємні стани можуть з’являтися через тиск пухлини на сусідні органи і тканини в нижній частині спини.


рак яєчників, рак яєчників симптоми, рак яєчників ознаки,

Джерело: Freepik

Проблеми зі шлунком

У числі тривожних симптомів – проблеми з шлунково-кишковим трактом, такі як запори, підвищене газоутворення, печія, діарея, нудота і блювота.


Незрозумілі кровотечі

Міжменструальні кровотечі, а також кровоносні виділення після клімаксу, схожі на менструальні, теж є поширеним симптомом раку яєчників. За словами медиків, такі процеси відбуваються через підвищеного вироблення естрогену, який стимулює кровотечі.


рак яєчників, рак яєчників симптоми, рак яєчників ознаки,

Джерело: Freepik

Прискорене сечовипускання

Про рак яєчників може свідчити прискорене сечовипускання. Пухлина може чинити тиск на сечовий міхур, провокуючи або часті, або несправжні позиви до сечовипускання.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x