Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="277866"]
Все буде УКРАЇНА!, Материалы на украинском языке

«Родина-Україна. ДІТИ»: психосоціальна, рекреаційна та фізична реабілітація дітей війни у Києві

0
Благодійний фонд «Родина-Україна» за підтримки Київської обласної державної адміністрації започаткував соціальний проект «Роди�

Благодійний фонд «Родина-Україна» за підтримки Київської обласної державної адміністрації започаткував соціальний проект «Родина-Україна. ДІТИ». Мета якого, тут і зараз проводити для «дітей війни» психосоціальну, рекреаційну та фізичну реабілітацію у Києві.

 • Літом 2022 була організована 14–денна психосоціальна реабілітація для 400 діток в таборі на Прикарпатті.
 • Налагоджена доставка поточної гуманітарної допомоги сімя’м дітей проєкту (харчові продукти, побутова хімія, одяг).
 • Організоване новорічне поздоровлення та подарунки для всіх дітей програми.
 • З листопада 2022 два рази на місяць проводяться курси психологічної реаблітації за участю професійних психологів, фізіотерапевтів, чергуючи їх з екскурсіями, музеями, майстер-класами, арт-терапіями, іграми та іншими цікавинками від профільних педагогів. Такі тематичні заходи мають назву CAMP-вихідного дня.

На сьогодні фонд надає курс психологічної реабілітації найтяжчим 30-ти діткам, в яких зафіксовано надвисокий ступінь симптоматики ПТСР, а під нашою опікою 400+.

Повноцінний курс психосоціальної реабілітації 1 дитини триває 8 місяців і вартує 2000 грн на місяць, сюди входить: трансфер, харчування, екскурсійна програма, програма психологічної реабілітації, арт-терапія, заняття із фізіотерапевтом та різні виїзні тематичні майстер-класи.


Під опікою фонду:

 • діти із сімей ВПО
 • діти, які проживали в окупації і тепер мешкають в Київській обл.
 • діти, які втратили одного або двох батьків внаслідок війни
 • діти військовослужбовців
 • діти сироти/напівсироти
 • багатодітні сім’ї

Власними силами команда проєкту намагається долучити партнерів та донорів до збору коштів для швидкого втручання на захист психічного здоров’я своїх підопічних.

Банка Monobank

Соцмережі

Сайт 

Трагічні «непочуті історії» підопічних фонду


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты