Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="279894"]
Психология

Як підтримати себе, якщо близькі на фронті: поради від МОЗ

0
МОЗ надає прості поради, які допоможуть зберегти емоційний баланс. Переживати за близьку людину під час війни – це абсолютно п�

МОЗ надає прості поради, які допоможуть зберегти емоційний баланс.

Джерело: GettyImages

Переживати за близьку людину під час війни – це абсолютно природно. Однак важливо усвідомлювати, що ви також є частиною підтримки для партнера/партнерки і варто потурбуватись про власний ресурс, щоб ваше спілкування не перетворилося на важкий тягар для вас обох.

Тривога може виникати  від неможливості контролювати чи впливати на те, що відбувається з близькою вам людиною, яка знаходиться далеко. Добре було б спробувати контролювати те, що знаходиться під вашим контролем:

  • зберіть партнеру/партнерці всю можливу допомогу для його/її відносного комфорту;
  • дізнайтесь номер частини, ім’я та контактні дані побратимів та командування;
  • домовтесь про дні, коли ви можете зв’язуватись, і план про план дій у разі втрати зв’язку.

Важливо пам’ятати, що технічні або інші обставини можуть призвести до втрати зв’язку, і тому необхідно утримувати спокій, не панікувати кожного разу, коли абонент «поза зоною досяжності».


Не забувайте про власний емоційний ресурс. Зберігайте спокій та прагніть до балансу, усвідомлюючи свої власні потреби та емоції. Важливо підтримувати не лише близьку людину, але й самого себе.

Спільно визначте, як краще впоратися зі стресом та тривогами, і не соромтеся шукати підтримку у друзів, родини чи фахівців. Утримуйте здоровий баланс між турботою про іншого та власним самопочуттям.

Нижче подано ще декілька порад, які можуть допомогти зберегти баланс і рухатися вперед у подібних ситуаціях.

Як підтримати себе, якщо близькі на фронті

Як підтримати себе, якщо близькі на фронті

Як підтримати себе, якщо близькі на фронті

Як підтримати себе, якщо близькі на фронтіМнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
війна
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты