Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="53798"]
Новости

Стартує II національний фотоконкурс «Життя всупереч…»

0
Ми переконані, що інновації й технологічні досягнення, які ми впроваджуємо в наші вироби, мають покращувати життя споживачів, не
Національний фотоконкурс «Життя всупереч…»

Національний фотоконкурс «Життя всупереч…»

Ми переконані, що інновації й технологічні досягнення, які ми впроваджуємо в наші вироби, мають покращувати життя споживачів, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Бізнес компанії Canon базується на економічному зростанні, заснованому на розумному використанні ресурсів. Ми зменшуємо потребу в нових природних ресурсах, ретельно контролюємо економічний прогрес і ризики та поважаємо спільноти, які від нас залежать.

Задля того, щоб звернути увагу на проблеми екології та навколишнього середовища, 18 вересня 2014 року компанія Canon вдруге оголошує фотоконкурс для любителів і професіоналів з екологічною тематикою — «Життя всупереч…».

Ми докладаємо багато зусиль і коштів на зниження рівня негативного впливу на навколишнє середовище, та бажаємо привернути увагу всіх творчих людей – як  професіональних фотографів, так і любителів, а також надати їм можливість поділитися своїм баченням найважливіших екологічних проблем в Україні.


Детальніше про конкурс:

 • Прийом конкурсних робіт триватиме 3 18 вересня до 15 грудня 2014 року.
 • 17-24 грудня проходитиме голосування глядачів, а також триватиме робота журі з визначення переможців конкурсу в різних номінаціях.
 • Головними призами фотоконкурсу будуть цифрові та дзеркальні фотоапарати, об’єктиви, та фотоспалахи Canon
 • Церемонія нагородження переможців, а також виставка робіт учасників фотоконкурсу відбудуться 13 січня 2015 року.

Організатори конкурсу «Життя всупереч…» щиро сподіваються, що й цього року роботи учасників продемонструють сили природи, яка попри всі перешкоди, що зводяться на її шляху людиною, сповнена енергії та зберегла волю до життя.

Фотоконкурс «Життя всупереч…» проводиться за підтримки компанії Canon у партнерстві із фотоспільнотою Foto.ua.

До складу журі входитиме:

 • Юрій Косін — український фотограф, викладач, куратор виставок і мандрівник. Член НСФХУ, член спілки Kulturforum і художньої майстерні Kulturwerkstatt Trier , Німеччина.
 • Костянтин Чернічкін — Працював фотокореспондентом в «Експерт Україна», «Власть денег», Kyiv Post, знімав для польських та інших зарубіжних видань, чотири роки був постійним фотографом Reuters у Києві.
 • Павло Гудімов  — власник арт-центру «Я Галерея», в якому постійно відбуваються виставки багатьох сучасних художників і фотографів України, Росії та Прибалтики. У 2009 році заснував серію книг «УФО» (Українська фотографія). Арт-центр Павла Гудімова активно займається міжнародною виставковою діяльністю.
 • Людмила Воронова – Маркетинг-менеджер Представництва Canon CEE GmbH в Україні. Більшу частину своєї 13-річної кар’єри в компанії Canon була пов’язана з фото- та відеопродуктами Canon, а також розробкою численних проектів з їх просування.

Нагадаємо, що минулого року переможцями стали наступні учаники конкурсу:

У номінації «Професіонали» володарями золотої, срібної та бронзової медалей Національної спілки фотохудожників України стали:

 1. Віталій Попков (Олександрія, Кіровоградська обл.) з фотографією «Сліди»;
 2. Сергій Крот (Вінниця) з роботою «без назви 4»;
 3. Борис Дворний (Запоріжжя) з фотографією «У зоні екологічного лиха»

У номінації «Приз від партнера» компанія ERC (Electronic Resource Company) відзначила Василя Гелеванчука (Кривий Ріг) за фотографію «Навколишнє середовище».

Приз глядацьких симпатій за підсумками голосування отримав Юрій Лебедєв (Кіровоград) за фотографію «Крапля тепла».

У номінації «Любителі» золотою, срібною та бронзовою медалями НСФХУ були відзначені:

 1. Олексій Білоус (Скадовськ, Херсонська обл.) за фотографію «Без ГМО»;
 2. Наталія Шаромова (Київ) за роботу «Екологічний вакуум»;
 3. Володимир Мальцев (смт. Кушугум, Запорізька обл.) за фотографію «Тілі-бом…».

Приз глядацьких симпатій отримав Сосненко Андрій (Євпаторія) з роботою «Повернувшись додому».


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты