Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273281"]
Все буде УКРАЇНА!, Новости

Арестович, Зеленський, Кім — дружини та діти народних улюбленців

0
Війна кардинально змінила фокус уваги як українців, так і громадян інших держав. Тепер кумирами є не популярні голлівудські зірки,

Війна кардинально змінила фокус уваги як українців, так і громадян інших держав. Тепер кумирами є не популярні голлівудські зірки, а наші політики. Олексій Арстович, Віталій Кім, Володимир Зеленський — що відомо про особисте життя наших політиків?

Арестович, Зеленський, Кім - дружини та діти народних улюбленців

Вже більше трьох тижнів ми боремося за незалежність та свободу нашої держави, поки російські загарбники руйнують міста, вбивають жінок, старих та дітей. Мабуть, ми давно могли б втратити віру та сили, якби не заспокійливий голос Олексія Арестовича, незламність духу президента Володимира Зеленського і оптимізм Віталія Кіма.

Кожен з цих політиків та багато інших українських дипломатів наряду зі Збройними силами України працюють над визволенням нашої держави від нашестя російських орків. Жінки настільки захоплені народними героями, що вже готові йти з ними під вінець. Однак більшість з них вже щасливі у шлюбі та мають дітей. З ким же одружені улюбленці сьогодення?


Олексій Арестович та його дружина Анастасія

Радник президента України Олексій Арестович став справжнім заспокійливим для громадян. Він знається на психології, тому добре розуміє, що ми можемо відчувати під час війни.  Ми з нетерпінням чекаємо на брифінги та інтерв’ю Олексія, адже він спокійним тоном та з позитивом розповідає про хід боротьби, збільшуючи нашу віру у майбутню перемогу. Та відсіч, яку ЗСУ дали на сьогодні, вже є частково перемогою!

Олексій був у шлюбі тричі. З 2015 року він одружений з Анастасією Арестович, яка працює директоркою з розвитку одного з українських видавництв. Пара виховує двух спільних дітей — дочку та сина. Також у Арестовича є ще одна донька від першого шлюбу.

Олексій Арестович з донькою та дружиною

Джерело: facebook.com/alexey.arestovich

Олексій Арестович з сином

Джерело: facebook.com/alexey.arestovich

Віталій Кім та його дружина Юлія

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім за час війни став улюбленцем усієї України. Незважаючи на складні часи для нашої держави, він сповнений оптимізмом та вірою у швидку перемогу. Саме тому від кожного відеозвернення Віталія стає тепліше та спокійніше на душі.

Українські жінки хотіли б мати такого сильного та позитивного чоловіка, та він уже давно зустрів свою другу половинку. Кім щасливий у шлюбі з дружиною Юлією, з якою виховує трьох дітей: дочок Євгенію та Олександру, а також сина Руслана.

Віталій Кім особисте життя

Джерело: facebook.com/VitaliiKimODA

Віталій Кім з дітьми

Джерело: facebook.com/VitaliiKimODA

Михайло Федоров та його дружина Анастасія

Віцепрем’єр-міністр України Міністерства цифрової трансформації — ще один український краш сьогодення, який робить усе заради боротьби з Росією у цифровому світі. Саме він натиснув на відомі компанії, щоб ті відмовилися від співпраці з країною-агресоркою. Також завдяки Михайлу та Міністерству в нашій державі тепер є Starlink від Ілона Маска.

Особисте життя чоловіка Федорова теж склалося — він 7 років одружений із дизайнеркою Анастасією, з якою виховує доньку Марію. Обоє навчалися в Запорізькому національному університеті. Правда, Анастасія була на факультеті філології, а Михайло вивчав соціологію та управління. Згодом він створив діджитал-агентство Smmstudio.

Михайло Федоров

Джерело: instagram.com/michael.fedorov

Нагадаємо, завдяки Міністерству цифрової трансформації в нас є сервіс «Дія», у якому в період війни запрацювали нові цифрові послуги: єДокумент, 6500 грн єПідтримки та Чатбот єВорог.

Володимир Зеленський з дружиною Оленою

Наш президент Володимир Зеленським — кумир не лише громадян України, а й усього світу. Він став символом незламності, свободи та боротьби. В мережі навіть жартують, що в нього «сталеві яйця», адже він говорить з американськими та європейськими політиками на рівних, вимагаючи від них рішучих дій задля зупинення російської агресії.

Стійкість духу та віру у перемогу демонструє і перша леді Олена Зеленська. У соцмережах вона активно розповідає про війну в Україні і допомагає у боротьбі. Наприклад, нещодавно вона запустила телеграм-канал з перевіреною інформацією про те, як жити  й діяти у воєнний час. У цієї парочки також є двоє дітей — донька Олександра та син Кирило.

Володимир Зеленський з дружиною Оленою

Джерело: instagram.com/olenazelenska_official

Олена Зеленська з донькою

Джерело: instagram.com/olenazelenska_officialМнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты