Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="221134"]
Здоровье семьи

Вчені назвали сік, який небезпечний в поєднанні з ліками

0
Вчені з Онтаріо розповіли, який напій стає небезпечним для здоров'я, якщо вжити його з деякими лікарськими препаратами. Канадс

Вчені з Онтаріо розповіли, який напій стає небезпечним для здоров’я, якщо вжити його з деякими лікарськими препаратами.

 сік, який небезпечний в поєднанні з ліками

Джерело: Pixabay

Канадські вчені розповіли, що поєднання грейпфрутового соку з деякими медичними препаратами може бути небезпечним для здоров’я, може трапитися і летальний випадок. Лікарі склали список препаратів, разом з якими вживання соку категорично не рекомендується.

Така небезпека, в першу чергу, стосується людей, які мають підвищений тиск і захворюваннями серцево-судинної системи, які приймають ліки проти цих недуг.

 сік, який небезпечний в поєднанні з ліками

Джерело: Instagram @elena_desti

Сік грейпфрута багатий на кальцій, а кальцій пригнічує ферментацію, що сприяє засвоєнню ліків. Накопичення ліків в крові може привести до інтоксикації та інших неприємних наслідків або побічних ефектів. Якщо в одних випадках лікарі рекомендують пити грейпфрутовий сік, то в інших від нього варто триматися подалі, в першу чергу, не запивати їм ліки.


Так, стакан грейпфрутового соку або сам цитрусовий може мати прямий вплив на організм протягом доби. Важливо, що і інші цитрусові, такі, як мандарини, лимони і помело, можуть мати такий же ефект. Повністю безпечні тільки деякі види солодких апельсинів.

 сік, який небезпечний в поєднанні з ліками

Джерело: Burda Media

Щоб запобігти шкідливому впливу, вчені радять ретельно читати інструкції до медичних препаратів і звертатися за консультаціями до лікаря.

Слід пам’ятати, що природні сполуки — фуранокумаріни, які містяться в грейпфрутах, не виводяться з організму довгі години після вживання, тому тим, хто приймає лікарські препарати, краще взагалі виключити цитрусові з раціону.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты