Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274077"]
Здоровье семьи

8 поширених рослин, смертельно небезпечних для дитини

0
Малюк, що пізнає світ, тягне все в рот. І якщо старшій дитині можна і обов'язково потрібно пояснити, в чому небезпека деяких красивих

Малюк, що пізнає світ, тягне все в рот. І якщо старшій дитині можна і обов’язково потрібно пояснити, в чому небезпека деяких красивих квіточок і апетитних ягідок, то з однорічним малюком мамі треба бути напоготові і знати «зеленого ворога» в обличчя.

8 поширених рослин, смертельно небезпечних для дитини

Дорогі батьки, будьте уважні, поясніть своїм дітям і запам’ятайте для себе — вісім отруйних рослин, контакту з якими необхідно уникати.

БОЛІГОЛОВ ПЛЯМИСТИЙ


Зростає майже всюди за містом і пустирях в місті. Це зонтична рослина з дуже неприємним запахом, якщо довго вдихати, розпочне боліти голова. При попаданні всередину порушуються ковтання і мова, з’являються нудота, судоми, блідість шкіри, тече слина, розширені зіниці не реагують на світло. Висхідний параліч, дійшовши до серцевого м’яза, зупиняє серце.

БЛЕКОТА ЧОРНА

Незвичайна рослина з великими жовтуватими квітами в лускатих візерунках і темно-фіолетового серцевиною. Має неприємний запах і липкі листя в ворсинках. Цікаві плоди блекоти, схожі на чашечки з кришечками, можуть залучити цікаву дитину. Якщо проковтнути якусь частину рослини, почнеться з головного болю, спраги, розширених зіниць, пересихання в роті, тахікардії, а закінчитися може комою і смертю.

отруйні рослини, небезпечні рослини

Джерело: instagram @ksu_lisarzh

БЕЛАДОННА

Зростає в лісі, де більше світла — на галявинах. Красиві бузково-сірі квіти в формі округлої чашки і соковиті чорні плоди розміром з вишеньку — так і хочеться спробувати. При ковтанні сідає голос, зіниці розширюються і не реагують на світло, спостерігається тахікардія, пече рот і горло, пересихає слина. Яд паралізує легкі, що провокує зупинку серця і смерть.

ВЕХ ОТРУЙНИЙ (ЦИКУТА)

Велика зонтична рослина, парасольки відокремлені одна від одної, на кожній — по білому пишному суцвіттю. Має запах селери і солодкий смак. Можна зустріти біля річки, в ямах, заболочених місцевостях. При отруєнні вехом через 20 хвилин починаються болі в животі, блювота, пронос, тече слина, починаються припадки, що закінчуються летально.

 отруйні рослини, небезпечні рослини

Джерело: instagram @ksu_lisarzh

ДУРМАН ЗВИЧАЙНИЙ

Останнім часом можна зустріти навіть на клумбі! Це кущ з великими білими квітами в формі труби, великими листками з зубчастими краями. Любить вологі місця, зростає біля доріг, в палісадниках. При попаданні в шлунок починається сильна блювота, головний біль, порушення мови, тахікардія, пересихання слини, хрипкий голос, розширення зіниць.

АКОНІТ

Кущ з красивими фіолетовими квітами у формі дзвоника, зростає там, де мокро — біля річок, в горах. Комахи гинуть від пилку аконіту, якщо потрапить в рот людини, викличе опіки слизової, судоми, блювання, мимовільне сечовипускання, задишку, розширення зіниць, і як результат — смерть.

ВОВЧІ ЯГОДИ

Невеликий кущ з яскравими соковитими ягодами і вельми ароматними бузковими квітами. Контакт зі шкірою цієї рослини може викликати пухирі та опіки, особливо у дітей та алергіків. Внаслідок отруєння болить живіт, тече слина, виникають сильна блювота і судоми.

отруйні рослини, небезпечні рослини

Джерело: instagram@mangorichi

БОРЩІВНИК СОСНОВСЬКОГО

Можна зустріти біля річок, особливо заболочених, в лісі, на пустирях. Рослина дуже великих розмірів, до 3 м, листя біля основи дуже великі. Речовина з листя борщівника при попаданні на шкіру робить її абсолютно беззахисною перед ультрафіолетом, що на сонці викликає опік 1-3 ступеня. Для алергіків рослина особливо небезпечна.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты