Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="227692"]
Здоровье семьи

Симптоми, що вказують на серйозну хворобу

0
Багато людей ігнорують сигнали свого тіла і не звертають увагу на них, в той час як банальний головний біль або печія можуть бути пе

Багато людей ігнорують сигнали свого тіла і не звертають увагу на них, в той час як банальний головний біль або печія можуть бути першими симптомами серйозного захворювання.

симптомами захворювання, рак, діабет, астма

Джерело: instagram@mitinospina

Пропонуємо вашій увазі 10 на перший погляд не серйозних симптомів, які можуть сигналізувати про проблеми зі здоров’ям.

КІЛЬКА ДНІВ Є ВІДЧУТТЯ, НІБИ ЩОСЬ ПОПАЛО В ОКО

У здорової людини очі не повинні часто сльозитися і червоніти. Також вам потрібно бити на сполох, якщо ви помічаєте, що стали погано бачити прямі лінії. Якщо ви дивитеся на вікно і не бачите пряму віконну раму, вам ввижаються хвилясті лінії, потрібно звернутися до лікаря.


Відчуття того, що вам потрапила в очі вія або порошинка, особливо, коли це не проходить кілька днів — тривожний сигнал. Іноді такий дискомфорт в очах з’являється перед початком мігрені, а може бути симптомом дегенерації м’язової тканини очей.

ПЕЧІЯ ПІСЛЯ ЗАСТІЛЛЯ

Дуже часто люди не звертають уваги на печію. Вона може регулярно з’являтися через тісний одяг, роботу, що пов’язана з постійними нахилами або проблемами з шлунково-кишковим трактом.

Якщо ввечері ситуація погіршується і ви часто відчуваєте неприємні кислі відчуття в роті і печіння в горлі, потрібно звернутися до лікаря. Можливо, вам варто змінити раціон, обсяг порцій, а в особливо складних випадках — навіть зробити операцію, щоб зміцнити стінки стравоходу.

ВИ ЗАБУВАЄТЕ, ПРО ЩО ЩОЙНО ГОВОРИЛИ

Якщо ви часто втрачаєте думку, яку хотіли донести співрозмовнику ще півхвилини тому — це тривожний сигнал. Така забудькуватість може говорити про порушення кровопостачання мозку або бути першим прихованим симптомом міні-інсульту.

Якщо ви помітили у себе таку особливість, сходіть до лікаря і проведіть обстеження. Можливо, вам потрібно буде якийсь час пропити курс препаратів для розрідження крові, поміняти раціон і більше рухатися, щоб поліпшити кровопостачання мозку.

СОНЛИВІСТЬ ПРОТЯГОМ ДНЯ

У всіх бувають напружені періоди, але якщо ви стали помічати, що прокидаєтеся вже втомленою, хоча лягли спати вчасно, цей факт не варто залишати без уваги. А якщо чоловік став помічати, що ви хропете уві сні, справа може бути в апное — короткочасній зупинці дихання уві сні. Таке порушення підвищує ризик захворювань серця, діабету та інших серйозних прроблем.

У такому випадку важливо контролювати свою вагу, не зловживати алкоголем і обов’язково звернутися до лікаря.

симптомами захворювання, рак, діабет, астма

Джерело: instagram@mitinospina

НІМІЄ РУКА АБО НОГА

Іноді уві сні або на роботі ми довго лежимо/сидимо в одній позі так, що нога або рука затікає, а потім відчувається неприємне поколювання. Якщо ви відчуваєте таке оніміння дуже часто, важливо терміново звернутися до фахівця, адже це може бути сигналом пошкоджених нервів.

Особливо такими ушкодженнями можуть страждати ті люди, які виконують на роботі постійні повторювані механічні рухи, а також раніше постраждали від нещасного випадку.

ЗБІЛЬШИВСЯ ОБСЯГ ТАЛІЇ

На перший погляд цей симптом здається несерйозним, адже найчастіше талія «запливає» саме через переїдання. Але якщо ви помітили, що у вас часто роздутий живіт, анемія, а загальна вага трохи знизилася, це може бути симптомом захворювань черевної порожнини.

Коли переїдання і вагітність будуть виключені, вам потрібно звернутися до лікаря і пройти обстеження. Закривати очі на здуття живота і відчуття постійної тяжкості в шлунку не можна, адже ці симптоми разом з больовими відчуттями внизу живота можуть сигналізувати про рак яєчників.

БОЛЯТЬ НОГИ ТАК, НІБИ ПОТЯГНУЛИ М’ЯЗИ

Якщо біль в ногах виникає після довгого сидіння за робочим столом або після перельоту, справа може бути в тромбозі глибоких вен.

Головним симптомом тромбозу не завжди є почервоніння і пухлини, як вважає багато хто. Майже 80% пацієнтів скаржаться тільки на біль в ногах, який подібний до відчуттів при розтягненні м’язів. Тромбоз може бути викликаний як надмірною вагою, так і нерухомим способом життя. Також в групі ризику люди похилого віку.

ТРИВАЛИЙ КАШЕЛЬ

Ще один симптом, який не можна ігнорувати — тривалий сухий кашель, яким би «рвете» своє горло. Також не можна закривати очі на постійне першіння в горлі, ніби щось лоскоче вам гланди.

Такі симптоми можуть сигналізувати про гастроезофагеальний рефлюкс, при якому вміст шлунка дратує стравохід, потрапляючи на його стінки. Кашель може провокувати і інші захворювання, наприклад, астму або постназальний синдром.

симптомами захворювання, рак, діабет, астма

Джерело: instagram@pravda_lek

МУЧИТЬ ВІДЧУТТЯ СПРАГИ

Якщо ви раптом почали відчувати постійну сильну спрагу і можете випивати в день 6-7 літрів рідини — це дуже тривожний сигнал. Зазвичай таким чином про себе дає знати діабет, адже через хворобу в крові підвищується вміст глюкози і в організмі відбувається зневоднення.

РАНКИ, ЯКІ НЕ ЗАГОЮЮТЬСЯ

Якщо прищ або рана довго не гояться і гнояться, це може бути першими ознаками фурункульозу або базально-клітинною карциномою — різновидом раку шкіри.

Обов’язково стежте за новими утвореннями у вас на тілі, шкірі голови, особливо влітку, коли ви багато часу проводите на сонці. Як тільки ви помітили щось незвичайне, навіть дивний прищ, який не схожий на вугровий висип — йдіть до лікаря.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты