Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="248813"]
Материалы на украинском языке

Рак печінки: лікарі назвали 7 ранніх симптомів

0
Рак печінки посідає п'яте місце за частотою виникнення серед усіх онкозахворювань і схильні до нього не тільки люди із зайвою ваго�

Рак печінки посідає п’яте місце за частотою виникнення серед усіх онкозахворювань і схильні до нього не тільки люди із зайвою вагою або які вживають алкоголь, але і навіть ті, хто веде цілком здоровий спосіб життя. Головна небезпека в тому, що причини виникнення раку печінки до кінця не вивчені, а захворювання найчастіше виявляється на тій стадії, коли шансів на повне одужання практично не залишається.

симптомы, рак печени, симптомы рака печени, болезни печени

Джерело: helth24

Дуже важливо помітити перші симптоми раку печінки та вчасно звернутися до медиків. Після довгих досліджень лікарям вдалося виявити 6 симптомів раку печінки, на ранній стадії, які важливо не пропустити.

ЗАГАЛЬНА СЛАБКІСТЬ

Це дуже поширений симптом, який супроводжує практично кожне захворювання, а тому йому не надають особливого значення. А дарма. Адже постійне відчуття втоми, підвищена пітливість, задишка, постійне відчуття сонливості можуть свідчити як раз про запальні процеси в печінці.


ПІДВИЩЕНА ТЕМПЕРАТУРА ТІЛА

При цьому виді раку дуже часто спостерігається невмотивоване періодичне підвищення температури тіла. Якщо протягом місяця у вас понад три рази раптово підвищувалася температура тіла, а потім так само раптово знижувалася і при цьому жодної іншої симптоматики не було, варто записатися на прийом до фахівця.

ПОЖОВТІННЯ ШКІРИ 

Пожовтіння шкірних покривів — один з найбільш явних та найчастіших ознак проблем з печінкою. Якщо шкіра сильно змінила колір та  стала буквально жовтою, то варто пройти комплексну перевірку, а почати  з печінки.

симптомы, рак печени, симптомы рака печени, болезни печени

Джерело: helth24

ТЯЖКІСТЬ У ПРАВОМУ БОЦІ

Відчуття болю і тяжкості у правому підребер’ї — небезпечний дзвіночок, який вказує на те, що ваша печінка не зовсім здорова. Краще відвідати лікаря і виключити найстрашніші діагнози.

ВТРАТА АПЕТИТУ ТА ВАГИ

Зміна харчової поведінки — важлива ознака того, що з організмом не все в порядку. Якщо ви зовсім не хочете їсти, то значить організм підказує, що йому потрібна допомога. Також варто насторожитися, якщо раптом ваш раціон і спосіб життя не змінився, але при цьому ви стали значно втрачати вагу.

ПРОБЛЕМИ З ВИПОРОЖНЕННЯМИ

Про проблеми з печінкою може «розповісти» похід в туалет. Якщо в калових масах є кров або ж після відвідин вбиральні ви продовжуєте відчувати тяжкість в кишківнику, немов він не випорожнився — негайно до лікаря.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
рак
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты