Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="278825"]
Развитие

Розвиток дитини від 5 до 7 років: добірка корисних іграшок

0
Від 5 до 7 років — це чудовий вік, коли дитині вже можна довірити багато цікавих іграшок. І навіть дорослі можуть захопитися ними під

Від 5 до 7 років — це чудовий вік, коли дитині вже можна довірити багато цікавих іграшок. І навіть дорослі можуть захопитися ними під час спільного проведення часу. Оскільки цей період відзначається тим, що настає час для навчання, то й іграшки краще обирати з розвивальним напрямком. У такий спосіб дитина буде вчитися рахувати, читати, розвиватиме когнітивні навички, проте без перевантаження, оскільки усе це відбуватиметься в ігровому форматі.

У статті ми ознайомимо вас із добіркою для дітей, яка стимулюватиме просторове мислення й дрібну моторику, надихатиме їхню уяву та стане інструментом для легкого спілкування.


Конструктори

Світ конструкторів такий великий та різноманітний, що можна підібрати таку корисну розвагу для дитини з будь-якими вподобаннями та різного віку. Розробники LEGO доклали максимум зусиль, щоб складання з деталей фігурок, будівель, цілих сюжетів стало не тільки захопливим, а й корисним. Конструктор чудово розвиває дрібну моторику, логіку, фантазію, а також просторове мислення, оскільки така іграшка дає змогу перетворити зображення з поверхні коробки на тривимірний об’єкт, який можна створити власноруч. Конструктори LEGO мають в асортименті серії для дітей молодшого шкільного віку: Friends, City, Creator, Minecraft, Harry Potter, Disney Princess, Ninjago. Їх цікаво збирати родиною, а потім фантазувати під час гри. Так ваша дитина вчиться не лише будувати руками, а й створювати вигадані світи й оживлювати персонажів.

Настільні ігри

Цей різновид ігор цікавий навіть у дорослому віці, адже тренує увагу, когнітивні навички, уміння комунікувати, адекватно сприймати поразку й радіти перемозі. Настільна гра, як правило, навчає діяти відповідно до заданих правил, розміщувати предмети в просторі, планувати свої ходи. Карткова гра Mattel UNO здобула популярність в усьому світі, адже це чудовий шанс для родини провести разом час весело й корисно. Ця гра відрізняється від багатьох інших із цієї категорії динамічністю, тому вам точно не буде нудно. Крім того, вона вчить дитину бути уважною, вибудовувати стратегію та дотримуватися її, щоб здобути успішний результат.

Безсумнівна класика, яку теж варто запропонувати своїй дитині, — це шахи. Вони покращують логічне й просторове мислення, пам’ять і вміння прораховувати свої подальші дії, удосконалюють аналітичні здібності й уміння концентруватися.

Іграшки для координації рухів і фізичного розвитку

Певно, ваш малюк і до 5 років ознайомився з велосипедом, самокатом, їзда на яких тренує рівновагу, просторове мислення, координацію рухів та розвиток м’язів. Пропонуємо спробувати щось новеньке, зокрема катання на скейтборді чи роликових ковзанах. Важливо пояснити правила безпеки й привчити дитину вдягати захисне спорядження й шолом, щоб убезпечитися від травмування. Познайомте також свою дитину з різними видами спорту, пов’язаними з використанням м’яча (від футболу до баскетболу та волейболу). Саме час грати за правилами, адже дитина в молодшому шкільному віці здатна запам’ятовувати їх.

Гаджети

У віці від 5 років ігри із цифрових екранів можуть скласти жорстку конкуренцію вільній грі та позбавити дитину зацікавлення щодо інших розваг. Це не значить, що треба зовсім відгородити сина чи доньку від проведення часу перед телевізором, з приставкою, планшетом чи телефоном. Проте педіатри рекомендують встановлювати послідовні часові обмеження на те, скільки часу проводять діти перед екранами гаджетів. Можна обирати якісні додатки для ігор в планшеті чи телефоні, які розвивають розумові здібності дитини, уміння розв’язувати логічні задачі чи навіть допомагають вчити іноземну мову.

Для дітей, які активно розвиваються, іграшки — це більше, ніж просто розвага. Те, чим вони грають, відображає їхню особистість і захоплення. Тому найкращі іграшки для п’яти-, шести- та семирічних дітей слід вибирати ретельно, зважаючи на характер і побажання. Діти цього віку здатні виконувати складніші інструкції, вони дуже активні та відкриті до пізнання нового.

Зробіть навчання веселим і захопливим за допомогою корисних іграшок.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты