Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="241510"]
Видео

Страхи вагітних: будемо боятися чи народжувати?

0
«Мой ребенок» започаткував новий крутий проект - ЗА_DІТЕЙ! Ми запускаємо Youtube канал для батьків у час, коли вам так потрібна підтримк

«Мой ребенок» започаткував новий крутий проект — ЗА_DІТЕЙ! Ми запускаємо Youtube канал для батьків у час, коли вам так потрібна підтримка!

Страхи вагітних: будемо боятися чи народжувати?

ЗА_DІТЕЙ! — це канал про батьківство, на якому ми руйнуємо стереотипи, розвіюємо міфи і розбираємося з трендами. Канал, на якому кращі українські експерти допомагають зробити свідоме батьківство ще і щасливим.

Перший випуск нашого каналу ЗА_DІТЕЙ! присвячений страхам та тривогам під час вагітності.


Я точно буду нормальною мамою? Я готова до вагітності? Точно??? Мені буде боляче під час пологів? А що, я як забуду геть усе, чому мене вчили на курсах? А як мої стосунки з чоловіком погіршаться? Чи ми з цим усім впораємося? Чому мені так СТРАШНООО и цей страх допомагає, заважає чи захищає нас?

Про це сьогодні розмовляємо з Тетяною Приходько – фітнес-тренером для вагітних та інструктором з підготовки до пологів та татусем-блогером Артемом Гаврилюком.

Ці омріяні дві смужечки! Ми дивимось на них і починаємо рюмсати, запевняємо, що це від радості, але насправді дуже часто це шок. І ще нам дуже страшно. Тому що ми зовсім не знаємо, що там буде далі після цих смужечок, але знаємо, що це вже назавжди і так, як було п’ять хвилин тому, вже не буде.

Джерело: youtube.com, автор: ЗА_DІТЕЙ!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты