Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="104201"]
Відео

Як малювати на планшеті: простий відеоурок від Cool School

Old date:
Current date: 2023.03.26
New date: 2016.07.21
0
Це відео допоможе самостійно навчитися малювати на планшетах за допомогою спеціальної програми Sketch Guru. Малюємо на планшеті та

Це відео допоможе самостійно навчитися малювати на планшетах за допомогою спеціальної програми Sketch Guru. Малюємо на планшеті та обробляємо фотографії, а друзям кажемо, що намалювали самі!

Як навчитися малювати на планшеті

Для того, щоб стати художником, потрібно довго і наполегливо вчитися – це факт. Але з розвитком нових технологій і великою кількістю програмного забезпечення, можна досить швидко опанувати навички, не малювання, але імітації цього процесу – точно. А далі – до художньої школи за справжніми знаннями та досвідом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корисні та смачні млинці булочки: простий відеорецепт від Cool School


Отже, наші юні ведучі Настя та Єгор покажуть, як користуватися програмою для малювання та обробки фотографій, щоб отримати справжню картину. Запускайте відео Cool School та творіть разом із нами.

Джерело: YouTube, автор Крута Школа
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як пояснити дитині принцип роботи гіроскопа: пізнавальне відео
Як навчити дитину показувати фокуси: кумедне відео


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Мітки:
cool school Відео
Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 3,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти