Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="261170"]
У тренді

Зіркові мами: 5 найспірніших образів

0
Навіть у найстильніших зіркових мам бувають промахи у виборі образів на вихід. Дивовані критики в таких випадках сяють від щастя.

Навіть у найстильніших зіркових мам бувають промахи у виборі образів на вихід. Дивовані критики в таких випадках сяють від щастя — адже їм дали привід позмагатися дотепності між собою. Пропонуємо приміряти на себе їхню роль і випустити трохи отрути.

Тіна Кароль

Передплатники співачки не оцінили її недавню публікацію і знайшли безліч вад чи в боках артистки, чи у вирізах, які демонструють ці боки. Тіну ж, схоже, все влаштовує, раз вона присвятила фотосесії з цим цілих три пости в Instagram.

Оля Полякова

Українська суперблондинка не боїться здатися «надто». Завжди вибирає яскраві, блискучі та відверті вбрання. За це, частково, фанати її люблять. Але навіть найвідданіші з них іноді пишуть, що спантеличені: сукні перестають відпрацьовувати функцію одягу та приховувати те, що мають приховувати. Такі коментарі можна знайти, наприклад, під постом із цим чином.


Ірина Білик

Щось модно, а щось вічне. Не думаємо, що хоч щось із цього відноситься до вбрання Ірини Білик у 2012-2014 роках. На жаль, для артистки інтернет пам'ятає все.

Світлана Лобода

Користувачі світової павутини розкритикували і надмірну засмагу Світлани, і новий колір волосся, і блякло вбрання.

Донателла Версаче вийшла.

Світлана Лобода на "Золотий Грамофон 2018"

Ані Лорак

Безформна «сукня, якої немає», бежеве боді і тілесні блискучі колготки. Образ вийшов безглуздим навіть для сцени. Як ви вважаєте?

Ані Лорак на сцені

Як спостерігачі, ми любимо критикувати та оцінювати образи зірок. Але як людям, яким теж треба щось носити, нам залишається лише захоплюватися сміливістю чудових дам у тому, щоб одягати те, що подобається, і не звертати увагу на чужу думку. Беремо приклад.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти