Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="120099"]
У тренді

Дуже красиво: прикраси із грудного молока для сентиментальних мам

2
Годування грудьми – це чудовий глибоко особистий досвід у житті кожної мами. Коли дітки підростають, багато жінок шкодують, що вони

Годування грудьми – це чудовий глибоко особистий досвід у житті кожної мами. Коли дітки підростають, багато жінок шкодують, що в них не залишилося нічого, що могло б нагадувати їм про цей період.

прикраси із грудного молока

Джерело: Instagram @sacredlegacyarts

Дизайнер компанії Sacred Legacy Arts Келлі Хоуланд вирішила надати мамам можливість зберегти спогади в речах, а точніше, в прикрасах. Вона знайшла спосіб перетворювати грудне молоко на тверду субстанцію, що нагадує дорогоцінний камінь, яку обрамляють золотими або срібними оправами. Цей ноу-хау став справжньою модною тенденцією цього та минулого року.

Оригінальні ювелірні прикраси із грудного молока

У кожній моделі прикраси дизайн використовують особисті матеріали клієнта. Ювелірна компанія дуже дбає про свій авторитет, тому кожна мама може бути впевнена, що в її прикрасу потрапить саме її грудне молоко. Поки дизайнери виготовляють кожне замовлення, вони спілкуються із клієнтом та обговорюють деталі майбутнього виробу аж до дрібниць.

Крім маминого молока, Келлі Хоуланд пропонує жінкам помістити в прикраси волосся малюка від перших днів його життя, щоб назавжди зберегти його.


Прикраси можуть зберігатися роками, і з ними нічого не трапляється, як і з натуральним каменем.

Але за таку сентиментальність будьте готові віддати чималі гроші.
Ціна золотого кільця стартує від 450 доларів, срібного – від 135, бронзового – від 115. Красиві яскраві намистини з грудного молока ви зможете придбати за 80 доларів, а кулони – від 125 умовних одиниць.

Пропонуємо подивитись модельний ряд цих оригінальних ювелірних прикрас. Вони не лише пам'ятні для мам, а й дуже гарні!

Фото в тексті: Instagram @sacredlegacyarts

10 ВЕСЕЛИХ ВПРАВ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ НАВЧИТИ ДИТИНУ ПЛАВАТИ⇒

 

 


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (5 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

2 коментарі на «Дуже красиво: прикраси з грудного молока для сентиментальних мам»

 1. Валерій:

  Ну нічого собі, придумали, як молоко консервувати!

  Відповісти
  • РћРеСЃ°РЅР° РРРССРРРРРР:

   Так, чого тільки не зробиш заради добрих спогадів:)

   Відповісти

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти