Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="277267"]
У тренді

Ноутбук або планшет: що краще для дитини

Old date:
Current date: 2023.04.01
New date: 2023.01.31
0
Зараз майже неймовірно зустріти дитину старше 6 років, яка не вміла б користуватися гаджетами. Діти з раннього дитинства освоюю

Зараз майже неймовірно зустріти дитину старше 6 років, яка не вміла б користуватися гаджетами. Діти з раннього дитинства освоюють цифрову техніку і, досягаючи шкільного віку, багато вміють.

У школі нині без гаджетів ніяк. Віддалене навчання дало свої плоди, тепер процес навчання став набагато простішим та цікавішим завдяки сучасним технологіям. Ці ж пристрої у вільний від навчання час діти використовують для спілкування та розваг. Що краще купити дитині, планшет чи ноут? Давайте разом розберемося у нашій статті.

Ноутбук для школяра: переваги та недоліки

Ноутбук є портативним комп'ютером, оснащеним усіма компонентами ПК: клавіатурою, дисплеєм, пристроєм для введення (тачпад або миша). Пристрої здобули велику популярність завдяки мобільності. Ноутбук можна носити із собою до школи чи брати у поїздку. Але є мінус: це зручно для старших дітей. Учням молодших класів довіряти такий пристрій ризиковано. Ноутбук дуже помітний, є ризик, що його можуть відібрати. Крім того, вага гаджета для малюків досить тяжка. Висновок: ноутбук - найкращий варіант для навчання, але підходить для старших дітей, років з 11-12.


Які переваги купівлі ноуту для школяра:

  1. Це універсальний та багатофункціональний пристрій. Сучасні моделі ні в чому не поступаються ПК. У принципі, якщо немає гострої необхідності брати гаджет до школи, батьки можуть купити ноут дитині будь-якого віку. Нехай це буде покупка «на виріст», натомість дитина буде готова до виконання завдань будь-якого рівня складності.
  2. Ноутбуки можна ремонтувати та вдосконалити. Завжди можна поміняти планку оперативної пам'яті, що згоріла, або встановити більш потужну відеокарту.
  3. Можливість збільшення пам'яті. Для ноутбуків передбачено можливість розширення пам'яті за рахунок встановлення додаткових елементів.
  4. Ноути мають зручну клавіатуру, на якій можна грати або писати тексти.
  5. Якщо батькам доводиться контролювати дитину, то за користувачем ноута легше встежити. Маленький екран планшета надає велику свободу дій недисциплінованого школяра.

Загалом ноутбуки більше асоціюються із серйозними завданнями. Адже для якісного навчального процесу потрібен добрий екран. Зосередитись, дивлячись на планшет, набагато складніше. Малогабаритний гаджет наштовхує на думки про ігри та мультики.

А може, все-таки планшет?

Звичайно, цей вид техніки теж має плюси. Компактність – ось що цінно, особливо, якщо дитина змушена всюди носити пристрій із собою. Невеликих розмірів гаджет міститься в рюкзаку будь-якого розміру.

Однак, щоб пристрій можна було використовувати для навчання, потрібно брати досить продуктивну модель. В ідеалі варто докупити зовнішню клавіатуру – так дитині простіше набиратиме тексти.

Важлива перевага планшета – можливість працювати без заряджання цілий день. Більшість ноутбуків не може продемонструвати таку високу автономність.

При виборі техніки для дитини зважайте на експлуатаційні особливості гаджетів і не бійтеся помилитися: все можна виправити.


Р

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти