Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="254392"]
У тренді

Які коляски обирають українські зіркові мами

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2020.09.17
0
Всі батьки хочуть кращого для своїх малюків, і селебріті не є винятком. Давайте подивимося, які коляски віддають перевагу відомим і

Всі батьки хочуть кращого для своїх малюків, і селебріті не є винятком. Давайте подивимося, які коляски віддають перевагу відомим і популярним українським мамам.

Підбираючи кращу коляску для малюка, мами орієнтуються на багато параметрів – насамперед, надійність, не менш важлива зручність у використанні для мами, а ще, зрозуміло, стильний та сучасний зовнішній вигляд.

Вправи для покращення роботи легенів ⇒


ALYOSHA

Олена Тополя, яка виступає під псевдонімом ALYOSHA, схоже, прихильниця традиційного підходу до гендеру – для своєї доньки вона вибрала візок рожевого кольору польського бренду Anex, нову модель e/type.

Джерело: instagram @alyoshasinger

Санта Дімопулос

У маленької Софії не одна коляска – її мама показала в соцмережах щонайменше дві: польського бренду Anex сірого кольору та французького бренду Babyzen ближче до рожевого.

Джамала

До вибору коляски для своєї другої дитини Селіма Гірая Джамала підійшла серйозно та усвідомлено. Вона навіть пост присвятила першому транспорту сина і розповіла, чим їй сподобалася коляска Anex Quant.

Звичайно, я керувалася принципом, що коляска Селіма має бути модною? і функціональною, була важлива вентиляція каптуру та дна люльки, і т.д. Мені була потрібна коляска для міста та активних батьків?

Віра Кекелія

Перевагу бренду Anex віддала акторка «Жіночого кварталу» студії Квартал 95 Віра Кекелія. Для свого первістка Ванечки вона обрала люльку сірого кольору та прогулянкову – чорного.

Джерело: instagram @kekeliavera

Сніжана Бабкіна

Свого молодшого Сніжана Бабкіна возить до Babyzen YOYO+

Маленька, легка, маневрена. Складається в зовсім «малечу» і вішається на плече. Її можна брати в літак, вона спокійно вміщується в прохід намиста. Вона ідеально підходить для подорожей!

Наталка Карпа

Малятко Соломія катається київськими вулицями в колясці бренду Mima.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти