Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="235046"]
У тренді

Артем та Маша перевірили! Тест-драйв Розумного цуценя від Fisher-Price

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2019.12.18
0
До Нового року залишилися лічені дні, і тим, хто все ще не подбав про подарунок для дитини, саме час зробити це. Ми вирішили вам

До Нового року залишилися лічені дні, і тим, хто все ще не подбав про подарунок для дитини, саме час зробити це. Ми вирішили вам допомогти і… створили нову рубрику на сайті, в ній ми ділитимемося оглядами найкрутіших іграшкових новинок та дитячих трендів.

Ласкаво просимо!

огляд, Fisher-Price,розумне цуценя від Fisher-Price,огляд розумне цуценя від Fisher-Price

Пропонуємо вам подивитися огляд та тест-драйв однієї з найпопулярніших іграшок для дітей від 6 місяців до 3 років - Розумного цуценя від Fisher-Price. Відомий тато-блогер Артем Гаврелюк та його дворічна донька Маша протестували іграшку за всіма параметрами і дали свій висновок.


♥♥♥

Іграшка Розумне цуценя відноситься до серії Laugh and Learn («Смійся та навчайся») і продається вже дуже багато років. За цей період щеня стало одним із найпопулярніших товарів бренду Fisher-Price по всьому світу, на якому виросло не одне покоління малюків. Усього було випущено три версії Розумного цуценя, і саме остання, модернізована версія проходила наш тест.

Вийшло дуже здорово, у чому ви можете переконатись самі)


Нові відео з оглядами вже зовсім скоро. НЕ пропустіть!

♥♥♥

Також читайте відгуки про тестування Розумного цуценя від Fisher-Price на порталі naprobu.ua


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти