Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275510"]
Здоров'я

Як дізнатися, чи потрібні дитині додаткові витамини? Рекомендації МОЗ

0
Вітаміні – невіддільна частина процесу обміну речовин, будови тканин, підтримки повноцінного імунітету та розвитку дитини – як ф

Вітаміні – невіддільна частина процесу обміну речовин, будови тканин, підтримки повноцінного імунітету та розвитку дитини – як фізіологічного, так і інтелектуального.

коли потрібно давати дитині вітаміни

Джерело: Shutterstock

‼За умови повноцінного, різноманітного, здорового харчування дитина з високою ймовірністю отримає всі необхідні витамини та мінеральні речовини. На додаток, збільшена доза вітамінів без призначення лікаря може викликати неприємні симптоми та порушення обміну речовин.

 #МОЗ зібравши рекомендації, як дізнатися, чи потрібні дитині додаткові вітаміни

коли потрібно давати дитині вітаміни коли потрібно давати дитині вітаміни коли потрібно давати дитині вітаміни коли потрібно давати дитині вітаміни коли потрібно давати дитині вітаміни

Джерело
Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти