Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="220163"]
Здоров'я

Кишкова інфекція у дитини: 10 правил від лікаря Комаровського

Old date:
Current date: 2022.12.05
New date: 2022.03.26
0
Ознаки кишечної інфекції знайомі всім, а діти перебувають в особливій групі ризику. Як правильно поводитися, якщо відруєння вже ста

Ознаки кишечної інфекції знайомі всім, а діти перебувають в особливій групі ризику. Як правильно поводитися, якщо відруєння вже сталося, нагадавши лікаря Комаровського.

Пищеве відрування, точніше, кишкова інфекція, вимагає правильного підходу, причому як для дітей, так і для дорослих. А в деяких випадках без медичної допомоги не обійтися. Отже, що ж робити, якщо нудити, рве і вивертає шлунок?

Слід замислитися над тим, чим накормили дитину. Якщо ті, чим накормили, куплено в магазині, то слід виявити свідомість і подумати про тих, хто може піти вашими слідами. Дізнатися телефон районної санітарної станції не важко.

Кишкова інфекція у будь-якого члена сім'ї – сигнал тревоги для всіх інших. Больному — окремий посуд, усім іншим — організувати ідеальну чистоту, старанно мити руки, прибрати підозрілі продукти, посуд перекип'ятити, не шкодувати дезінфікуючих засобів.


І пронос, і рвота є способами захисту організму. Тому в перші часи кишечної інфекції, в обох напрямках повинні допомагати організму — пити і рвати, очистити товстий кишечник за допомогою клізми. Для клізми використається кип'ячена вода, ні в якому разі не тепла (оптимальна температура близько 20°С), обов'язково стежте за тим, щоб вийшла вся введена рідина.

Головний принцип допомоги – відновлення втрат рідини та солей. Для цієї мети ідеально підходять засоби для пероральної регідратації. Якщо ж аптека далеко, цілком підійдуть мінеральні води, відвари зюм, можна чай, краще зелений, ніж чорний. Зрештою, краще пити те, що є під рукою, ніж не пити нічого.

Кишкова інфекція у дитини

Джерело: Fotolia

Температура напоїв орієнтовно повинна дорівнювати температурі тіла.

При блювоті, що постійно повторюється, треба пити частіше, але малими порціями, а використання будь-яких протиблювотних препаратів завжди погоджувати з лікарем.

Існує лише два абсолютно безпечні способи самостійного лікування кишкових інфекцій — голод і обильне пиття. Будь-які лікарські препарати можуть призвести до найнесподіваніших наслідків, тільки кишкові сорбенти доцільні і показані практично завжди.

Слідкуйте за кольором сечі: якщо вона світла – дефіциту рідини немає.

Звернення до лікаря обов'язково при проносі у дітей першого року життя і, незалежно від віку, за відсутності тенденції до поліпшення протягом доби.

При покращенні стану не поспішайте згодовувати дитинчати все підряд. Чай з нежирним сиром, рисова та вівсяна кашки — хай потерпить та поголодує добу-дві, здоровіше буде.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти