Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="149720"]
Здоров'я

Доктор Комаровський: що робити, якщо дитина захворіла перед поїздкою

Old date: 2017-07-19
Current date: 2022.08.19
New date: 2019.06.12
0
Доктор Комаровський регулярно відповідає на запитання передплатників, якими здебільшого є мами, на своїй сторінці в Instag

Доктор Комаровський регулярно відповідає на запитання передплатників, якими здебільшого є мами, на своїй сторінці в Instagram.

Цього разу фахівець торкнувся теми, актуальної для багатьох мам у період відпусток. Що робити, якщо за кілька днів до виїзду/вильоту дитина почне хворіти? Чи скасовувати плани?
Питання від передплатниці

Ми збираємось на 1.5 місяці виїхати з дитиною 11 місяців на відпочинок. У мене виникають побоювання, що якщо раптом дитина захворіє перед вильотом? Температура під 39 тощо. Що робити? Відмовлятися від поїздки, здавати квитки? Чи збивати температуру та летіти?


Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Відповідь Лікаря Комаровського

Допомогти в ситуації, коли виникають побоювання, що дитина може захворіти, абсолютно неможливо. Тому що абсолютно незрозуміло: а чим ви збираєтесь захворіти?


Якщо обговорюється тема «А що буде, якщо ми захворіємо» і маєте на увазі, що ви розраховуєте захворіти на гостру респіраторну вірусну інфекцію, то я не бачу жодних приводів до того, щоб сидіти вдома, оскільки лікування симптоматичне — промити ніс, закапати судинозвужувальні краплі, дати жарознижувальне – і його (лікування) цілком можна здійснити у поїздці.

З «температурою під 39» ви можете захворіти на вітрянку, стоматит, кишкову інфекцію, отит — мало чим ви можете захворіти теоретично…

Публікація від Доктор Комаровський (@doctor_komarovskiy)


Знову ж таки, мені зовсім незрозуміло, які у вас принципи лікування вірусних інфекцій, наскільки ви інформовані про правила допомоги при вірусних інфекціях, в яких умовах ви будете жити на відпочинку.


Якщо ви з вашою вірусною інфекцією оселитесь в кімнаті, де спекотно, де немає можливості забезпечити адекватний мікроклімат, якщо ви почнете при невідомому ГРЗ годувати дитину антибіотиками та гомеопатією – так, звичайно, краще здавати квитки, сидіть удома та не відходити від рідної поліклініки.


Резюме Не треба багато думати про погане, але треба бути готовим до поміркованого, тим більше, що прожити життя, без цього поганого, вам не вдасться. Просто потрібно бути поінформованим про те, що треба робити, якщо дитина захворіє і не відмовлятиметься від поїздок.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 3,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x