Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="275135"]
Розвиток

Зарядка для дитячих рук в ігровій формі: 9 веселих вправ

Old date:
Current date: 2022.12.08
New date: 2022.09.21
0
Не кожна дитина любить робити зарядку, але її завжди можна зацікавити та залучити до цікавого дійства з користю для здоров'я! Регул

Не кожна дитина любить робити зарядку, але її завжди можна зацікавити та залучити до цікавого дійства з користю для здоров'я! Регулярна зарядка для рук здатна не тільки зміцнити м'язи малюка, а й бути веселою сумісною грою дитини та батьками.

Ми підготували цілий комплекс управ, спрямованих на зміцнення м'язів рук малюка. Виконуйте їх хоча б кілька разів на тиждень по 15-20 хвилин!

МАХИ РУКАМИ В РІЗНІ БОКИ

Запропонуйте дитині розставити руки в сторони і уявити, що вона пташка і летить. Потім зробіть з нею «млин» шкірною рукою окремо.

Бабочка

Управа виконується як і попередня, але треба обертати тільки кистью руки навколо своєї осі.


НИТИ

Хай дитина спробує уявити, що в її руках лежить котушка і вона намотує на неї нитку. Руки зігнуті перед грудьми, пальці стиснуті у кулак. Робимо кругові рухи пензлями.

БОКС

Руки тримаємо перед собою і шкірною рукою по черзі робимо боксуючи рухи.

ХІДБА НА РУКАХ

Запропонуйте дитині уявити собі тачкою, що їде. Підніміть дитину вгору за ноги так, щоб вона опиралася на прямі руки. Одну руку тримайте під животом малюка, а іншою тримайте ніжки. Якщо малюк добре фізично розвинений і руки у нього міцні, можна не тримати живіт, підтримуючи лише ноги.

ТЯГНЕМО ГУМКУ

Попросіть дитину уявити, що в її руках резинка, яку потрібно розтягнути. Руки зігніть на рівні грудей, пальці стисніть біля кулака і притисніть один до одного. Розводьте руки у різні боки якнайдалі, прогинаючи спину.

ПОВЗАННЯ ПО-ПЛАСТУНСЬКИ

Запропонуйте дитині уявити собі змією. Ляжте на підлогу, витягніть руки перед собою, потім станьте на лікті та повзіть за «добиччю» (це можуть бути фрукти, печиво чи смачне угощение).

ВЕЛИКИЙ МАЛЕНЬКИЙ

Скажіть малюкові: «Покажи, який ти великий!» Підстрибуємо вгору якнайвище і тягнемо руки вгору. Далі: Покажи, який ти маленький! Стрибаємо на землю і намагаємось віджатися кілька разів. Повторюємо вправу чим більше, тим краще, поки дитина активна і їй весело.

ПЛАНКА НА ПРЯМИХ РУКАХ

Попросіть малюка лягти, а потім стати на прямі витягнуті руки, не відриваючи ноги від підлоги. Відстовбуріть попу і стійте у такій позі кілька секунд.

Щоб краще зрозуміти, як виконувати вправи, пропонуємо подивитись відео:


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти