Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="281278"]
Развитие

Що робити, якщо дитина боїться Санту: 5 порад

0
Усі батьки з нетерпінням чекають на різдвяно-новорічні свята. Ошатна ялинка, довгоочікувані подарунки, зустріч із Сантою - як це вс�

Усі батьки з нетерпінням чекають на різдвяно-новорічні свята. Ошатна ялинка, довгоочікувані подарунки, зустріч із Сантою — як це все має порадувати їх малюка! У деяких сім’ях свято може перетворитися на справжній кошмар, якщо дитина почне боятися новорічних персонажів.

різдво, новий рік Страх перед новорічними персонажами, страх клоунів

Джерело: freepik

Страх перед новорічними персонажами, як і страх клоунів, — дуже популярна дитяча фобія. І її сміховинність із погляду дорослого – не привід махнути рукою на можливу психологічну травму.

Як підготувати дитину до знайомства з добрим зимовим чарівником, щоб і в неї, і у вас залишилися добрі спогади про свято?

ЗНАЙОМИМОСЯ ЗАЗДАЛЕГІДЬ

Звичайно, дитині треба наперед розповісти про те, хто такий Санта Клаус і чому з ним пов’язане новорічне свято. Але одних лише усних пояснень недостатньо – правильно знайомити малюка «наживо». Подивіться з ним новорічні мультики, покажіть картинки в книзі, якщо в будинку є іграшки чи сувеніри із зображенням бородатого персонажа, покажіть їх дитині заздалегідь.


Також важливо описати малюкові всю атрибутику, яка зазвичай присутня в образі чарівного персонажа – роз’ясніть, навіщо Санті санчата, мішок тощо.

ГОТУЄМО ЗУСТРІЧ

Чи то похід на дитячий ярмарок чи візит перевдягненого родича, намагайтеся заздалегідь попередити малюка про формат зустрічі. Адже знайоме та зрозуміле лякає набагато менше! Опишіть, що відбуватиметься, як повинен поводитися малюк, можете зобразити Санту – так малюк почуватиметься впевненіше.

ПЕРЕБИРАЄМО ІНІЦІАТИВУ НА СЕБЕ

Коли дитина вперше бачить Санту, чудово, якщо поряд буде хтось із близьких дорослих. По можливості заговоріть з ним першими – нехай малюк побачить, що мама чи тато привітно спілкуються з героєм казок, тоді й сам він сприйматиме його як «свого».

різдво, новий рік Страх перед новорічними персонажами, як і страх клоунів

Джерело: instagram@finnishsanta

РОБИМО ПОДАРУНОК У ВІДПОВІДЬ

Зазвичай заведено розповідати Санті віршики чи співати пісеньки. Але опинившись у новій обстановці, дитина може злякатися і геть все забути. Тому, щоб уникнути непотрібних сліз та хвилювання, добре б підготувати матеріальну подяку за подарунок.

Прекрасно підійде зроблена дитячими руками листівка, вироби, новорічний малюнок. Якщо малюк розгубиться і не зможе виступити перед бородатим чарівником, він завжди зможе вручити Санті заготовлений подарунок.

НЕ ПОСПІШАЄМО

Санта Клаус — гучний, яскравий, великий — саме так бачиться він малюкові. І йому потрібен час, щоб визнати персонажа безпечним. Тому не потрібно відразу садити дитину на коліна, підштовхувати вперед для виконання підготовлених номерів і вимагати, щоб малюк першим почав спілкування. Надмірний тиск може злякати ще більше. Тому просто зачекайте, поки дитина буде готова до знайомства.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты