Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="118924"]
Розвиток

Розвиваючі заняття для найменших

Old date:
Current date: 2022.12.09
New date: 2016.10.26
0
Не секрет, що кожна сучасна матуся хоче, щоб її дитина була най-най-самою: першою заговорила, першою на майданчику інші.

Не секрет, що кожна сучасна матуся хоче, щоб її дитина була най-най-самою: першою заговорила, першою на майданчику прочитала написане крейдою «мама», раніше за всіх пішла до школи і так далі… Сучасні технології суттєво полегшили життя молодих батьків, надавши їм масу вільного часу та можливостей для спілкування з дітьми.

дні відкритих дверей, музеї Києва, куди піти з дитиною, дозвілля, розвиток дитини 4-6 років

Burda Media

На відміну від наших бабусь, у нас є час, інтернет, де можна знайти цікаві методики раннього розвитку та вибрати найбільш підходящу, а також всілякі центри, де за цими методиками з малюками займаються досвідчені педагоги.

У наші дні нікого не дивують дітки, які ще два роки не можуть говорити, але вже знають літери. Ми не бентежимося, коли чуємо, як зовсім ще карапузики використовують у побуті, між іншим, англійські слова. Не рідко можна зустріти дошкільнят, які розповідають цікаві факти про тварин, рослини, інші країни. Все це не дається дітям від народження, за цим усім стоїть праця батьків та педагогів. Наші малюки відкриті світові та його пізнанню, їхня пам'ять чиста і готова «для запису», і не використовувати дитячий потенціал – великий недогляд.

ng


Спілкування з батьками, з дорослими людьми, з іншими дітьми – найкращий спосіб пізнати цей світ. І обов'язково у форматі веселих та захоплюючих ігор. Саме так малюки краще сприймають інформацію, легше запам'ятовують її.

Саме на іграх збудовано всі програми раннього розвитку у мережі сімейних центрів «Абетка для батьків»оскільки тільки такий підхід дозволяє дитині найбільш ефективно навчитися комунікацій з оточенням, розвинути в собі таланти та здібності.

Заняття проходять регулярно у дев'яти філіях, розташованих у різних районах Києва. Графік занять гнучкий, завжди доступний та актуальний на сайті сімейного центру. Всередині кожного центру зручно та затишно: у кімнатах, де відбуваються заняття, є все для дитячого щастя.

Групи формуються відповідно до віку та напрямку. Серед підопічних центру є ті, кому тільки виповнилося 6 місяців, і вони тільки навчилися сидіти, але вже із задоволенням займається на заняттях, що розвиваються, в компанії таких же малюків. А є зовсім дорослі «чомучки», які на заняттях з підготовки до школи  з радістю вчаться рахувати і писати, розвивають пам'ять, увагу, мова, освоюють свою першу іноземну мову, танцюють, малюють, ліплять,...

Діти - фото

Fotolia

Крім регулярних занять раннього розвитку у мережі «Абетка для Батьків» проводяться дитячі тематичні розважальні заходи, святкові костюмовані свята та дні народження. Крім цього, дитячі кімнати відкриті протягом дня, де малюк в компанії педагога з користю проведе час, якщо мамі терміново потрібно відлучитися.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти