Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="27284"]
Розвиток

Дитяче ліжечко, до побачення! Коли потрібне звичайне ліжко?

Old date:
Current date: 2022.11.26
New date: 2013.10.08
0
Строго встановленого періоду, коли дитяче ліжечко повинне звільнити дитячу кімнату, щоб у неї стало звичайне ліжко.
Дитяче ліжечко та дитина (фото: Л.Журавльова /ЦФА «Бурда»)

Дитяче ліжечко та дитина (фото: Л.Журавльова /ЦФА «Бурда»)

Строго встановленого періоду, коли дитяче ліжечко повинне звільнити дитячу кімнату, щоб у неї стало звичайне ліжко для дитини, не існує. Але зазвичай це відбувається у віці від 1 до 3 років. Коли це буде актуально для вашої дитини, вам допоможуть дізнатися про основні ознаки і терпляче спостереження.

Ознаки, коли час прибирати ліжечко

1. Висота стінок ліжечка – на рівні грудей дитини, коли вона стоїть у ліжечку. Таке зростання дозволить йому легко вибратися. Або ж дитина вже стала легко вилазити з дитячого ліжечка навіть із огорожею.
2. Дитина переросла довжину, ширину ліжечка, і вона почувається в ній затиснутою під час сну.
3. Дитина складно користується горщиком саме у нічний час. Звичайне ліжечко спростить йому нічне піднесення на горщик.

Ще одна причина, через яку дитина повинна звільнити ліжечко, може бути поява другої дитини. Щоб знизити стрес, щоб йому не здавалося, що його дитяче ліжечко було відібрано молодшим братом (сестрою), переведіть дитину на інше ліжко за 2 місяці до народження наступної дитини або навіть раніше.


Як відпустити ліжечко без жалю?

1. Вкажіть дитині на переваги дорослішого ліжка. Наприклад, з неї легко злазити зранку без сторонньої допомоги.
2. Створіть свято заміни ліжка: прив'яжіть кульки до ліжка, посадіть на неї нову іграшку, позначте цю подію домашніми ласощами.
3. Якщо дитина складно звикає до змін, то, навпаки, застеліть білизну з минулого ліжечка, розставте іграшки.
4. Намагайтеся поставити нове ліжко на те саме місце, де було дитяче ліжечко дитини.
5. Найчастіше проводьте час з дитиною на цьому ліжку: читайте книги, розмовляйте тощо. Дозволяйте йому грати на ній самому.
6. Збережіть традиційний відхід до сна. Виявіть більше уваги до дитини, цікавтеся її відчуттями.

Яке вибрати ліжко для дитини?

Різні батьки віддають перевагу різним варіантам заміни дитячого ліжечка.
1. Двоспальне ліжко. Так-так, деякі батьки за наявності місця відразу купують дитині двоспальне, але низьке ліжко, щоб час від часу спати разом із малюком.
2. Ліжко для дитини з особливим дизайном, з низькою огорожею з усіх боків або просто ліжко для дітей з меншими параметрами, яке прослужить йому до підліткового віку (до абсолютно дорослого ліжка).
3. Двоярусне ліжко у деяких з'являється відразу після дитячого ліжечка, але це небезпечне рішення. Її рекомендують лише з 6 років. Або до 6 років краще не прикріплювати другий поверх.
4. Матрац на підлозі – крайній варіант, але такий вибір зустрічається. Багато хто доводить такий вибір захистом від падінь.

А чим ти заміниш дитяче ліжечко? Розкажи у коментарі.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти