Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="95309"]
Розвиток

5 сигналів для мами, що настав час вчити дитину ходити на горщик

Old date:
Current date: 2023.02.03
New date: 2016.05.19
0
Дитина росте дуже швидко, при цьому постійно опановує нові вміння і навички, одна з яких - оволодіння горщиком. Головні

Дитина росте дуже швидко, при цьому постійно опановує нові вміння і навички, одна з яких - оволодіння горщиком. Головні його помічники на шляху дорослішання, звичайно, батьки. Як зрозуміти, що настав час привчати дитину до горщика?

як привчити дитину ходити на горщик, коли пора на горщик, привчаємо до горщика

Burda Media

Мами-рекордсменки починають запитувати: як навчити дитину ходити на горщик уже з року, але часто закінчують одночасно з усіма. Чому? Півторарічні діти навчаються усьому за 3-6 місяців, а ті, кому вже виповнилося 2 роки, управляються за місяць. Ми підкажемо вам, коли ж настає той самий час, щоб привчити дитину до горщика.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вибрати горщик?

Сезоном відмови від підгузків у дітей, яким вже виповнилося 1,5-2 роки традиційно вважається кінець весни та початок літа. Але є й певні ознаки готовності дитини до висаджування і способи зробити все безболісно для малюка і батьків.


Не поспішайте!

Ціна на підгузки, необхідність виходити на роботу і віддавати дитину в садок, розповіді вашої свекрухи про те, що її син уже у 6 місяців просився на горщик, — аргументи серйозні, але не вирішальні.

Якщо ви хочете, щоб психіка дитини не була травмована вашими уроками, доведеться не змушувати, а допомагати: спокійно знайомити дитину з навичками гігієни та, звичайно, уважно спостерігати за дитиною. Лінуєтеся, відволікатиметеся, самі не почнете ловити момент і висаджувати — купувати підгузки дитині доведеться ще довго.

як привчити дитину ходити на горщик, коли пора на горщик

Головні ознаки готовності малюка освоювати горщик:

  • малюк вміє ходити; піднімаючись сходами, він ставить по черзі ніжки на різні сходинки, а не обидві ніжки на одну;
  • малюк сам може одягнути і зняти штанці;
  • підгузки дитини сухі 1,5-2 години, встановився певний режим, коли дитина ходить по-великому;
  • малютці неприємно бути в брудному підгузнику, він показує це мамі, також мама може зрозуміти з міміки дитини та її рухів, що їй хочеться до туалету;
  • малюк знає, як називаються частини тіла, впевнено показує, де у нього що знаходиться.

Готуйтеся співпрацювати

Мамина готовність привчати дитину до горщика не менш важлива, ніж, власне, її учня. Вам потрібно буде постійно стежити за малюком. Ви точно станете більше спілкуватися та розмовляти. Доведеться пожертвувати переглядом улюбленого серіалу та спілкуванням з іншими матусями на майданчику, потрібно буде грати вдвох, щоб вчасно запропонувати горщик… Але повірте, якщо п'ять перелічених вище ознак готовності у крихти в наявності, гальмувати його розвиток просто негуманно. Тож приступаємо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Коли і як привчати дитину до горщика
10 важливих кроків з привчання дитини до горщика

Поділіться цією статтею у соцмережах, щоб не втратити корисні поради.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Джерело: YouTube, автор доктор Комаровський


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Мітки:
горщик
Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти