Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="274511"]
Розвиток

10 найкращих дитячих ігор для втомленої мами

Old date:
Current date: 2023.01.27
New date: 2022.11.25
0
Мало хто з батьків може похвалитися невичерпним запасом енергії, якої вистачає на активні ігри з дитиною до самого вечора. Будемо у

Мало хто з батьків може похвалитися невичерпним запасом енергії, якої вистачає на активні ігри з дитиною до самого вечора. Будемо відверті, навіть якщо ви не відмовляєте дитину у розвагах наприкінці дня, то самі берете участь у них уже без особливого ентузіазму та інтересу. А діти все відчувають. Тому коли сил уже немає, краще вибирати такі ігри, які вимагають мінімум активних рухів.

Ці дитячі ігри не заберуть у мами й так розтраченої енергії, а дитині скрасять дозвілля у будь-який день! Беріть на вооруження!

ГРА №1: ПІКНІК З ІГРАШКАМИ

Пікнік з іграшками можна організувати під час перекушування після денного сну. Усадіть дитину на щось м'яке. Увімкніть звуки природи. Розставте іграшковий посуд, а на нього можна розкласти перекушування (фрукти, овочі, печиво тощо).

ГРА №2: ПОШТОВІ ПОСИЛКИ

Поштові посилки займуть на якусь годину вашого дитини. Придумайте, що від кукол або іграшок вам повинні прийти різні посилки (предмети). Дитина повинна запакувати їх і по черзі доставити вам іграшковою машиною, літаком – як завгодно.


ГРА №3: ЛІКАРНЯ ДЛЯ КУКОЛ

"Лікарня" - відмінний вихід. А якщо ще дитина має набір лікаря, то це вже вирішує всі проблеми. Послухати стомлену маму, виписати їй ліки, зробити укол – зайняти багато. А потім можна полікувати куколок.

ГРА № 4: ЛІНІВА ТВОРЧІСТЬ

Фестиваль творчості може також бути одним із зайняти. Можете вибрати одну тематику, на яку дитина повинна намалювати малюнок, згадати вірш, зробити аплікацію тощо. Ви можете в цьому допомагати малюкові, але вибирайте такі техніки, які дитина могла б зміцнити і самостійно. Тоді ви зможете просто сидіти поряд, говорити з дитиною та обговорювати майбутній шедевр.

ГРА №5: САЛОН КРАСІ

Салон краси - гра для мам, які не проти, щоб дитина заплела їм косу, зробила масаж або прикрасила руки чи ноги фарбою. А можна зробити клієнтами салону кукол!

ГРА № 6: БУДУЄМО КУРІНЬ

Халабуда може стати для дівчинки будинком для гри «Дочки-матері», а для хлопчика – вігвамом індіанця. У грі «Дочки-матері» дівчинка сама вигадує сценарій. А індіанцю дайте ліхтарик, приготуйте різні завдання: намалювати тату-символ племені (можна на папері) або вождя племені, придумати тотем, клич і т.п. Можна знайти розповідь про індіанців та включити аудіозапис.

ГРА № 7: ВІДГАДАЙ-НО

«Відгадай-но» може мати варіанти. Наприклад, дитина на вашій спині малює цифру (літеру), а ви відгадуєте. Або кладе якусь іграшку, яку ви намагаєтесь відгадати.

ГРА №8: АГЕНТ 007

Граємо у шпигунів. Даємо завдання дитині знайти на сторінці непотрібно журналу якусь букву, обвести її та порахувати. Потім можна порівнювати кількість різних літер на сторінці (хай обводити їх різними кольорами).

ГРА № 9: ПОШУК СКАРБІВ

Пошуки скарбів – це гра, в якій ви просто ховаєте у кімнаті різні іграшки та предмети, а потім керуєте пошуками за допомогою гарячо-холодно. Перед початком покажіть дитині, що вона має шукати.

ГРА №10: КОЛЕКЦІОНЕР

Гра "Колекціонер" - це просто! Давайте дитині завдання принести вам три круглі предмети, три сині предмети тощо. Також можна попросити дитину назвати у кімнаті 5 предметів, назва яких починаються на певну літеру або мають спільні властивості, наприклад, видають тепло (плойка, утюг, батарея).


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти