Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="71761"]
1-3, Розвиток

Дуже активна дитина: це гіперактивність?

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2015.07.17
0
Якщо дитина після року дуже активна, чи можна говорити про гіперактивність і показувати її фахівцям? Висока активність

Якщо дитина після року дуже активна, чи можна говорити про гіперактивність і показувати її фахівцям?

Маленький хлопчик грає з м'ячем на галявині.

Маленький хлопчик грає із м'ячем (фото Burda Media)

Висока активність дитини – це нормально?

Малята від року до чотирьох виражають себе і пізнають світ через рух, так що якщо дитина непосидюча, її мало цікавлять іграшки, малюк весь час кудись біжить, йому хочеться стрибати, кудись залазити - це нормально! Дитина після року не може стримувати увагу довше 2-3 хвилин? Для дітей такого віку це також норма.

Якщо все ж таки у батьків є сумніви в психічному здоров'ї малюка, покажіть його неврологу. Лікар допоможе оцінити, чи не є подібна підвищена активність наслідком будь-якої хвороби.


Не потрібно поспішати із постановкою діагнозу синдрому гіперактивності та дефіциту уваги, Спочатку потрібно проконсультуватися з дитячим психологом або педагогом з раннього розвитку. Подібні фахівці порадять як направити бурхливу енергію дитини в правильному напрямку, щоб вона сама могла справлятися зі своїми емоціями, а підвищена активність не викликала труднощів у спілкуванні.

Розмова з маленькою дитиною - фото

Розмова з дитиною (фото Burda Media)

Заборони для дитини ясельного віку

Малюкам до трьох років безглуздо щось забороняти, у віці поведінкою дітей керують предмети. Двигуни у дитини ясельного віку панують і малюк не сприймає мова так, як хотілося б дорослим.

Тільки до чотирьох років дитина починає усвідомлювати сенс заборонених виразів, типу «Не можна цього робити!», «Припини негайно!», «Перестань» і переносити їх значення він.

До цього часу потрібно подбати про безпеку дитини і всі "заборонені" для гри дитини речі потрібно прибрати з поля зору малюка, так ви збережете і свої, і дитячі нерви в порядку.

Маленькі дівчатка грають з іграшками.

Маленькі дівчатка грають (фото Burda Media)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Емоційно-естетичний розвиток малюка


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти