Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="56144"]
1-3, Здоров'я

Чи можна дитині давати валеріанку для поліпшення сну?

Old date:
Current date: 2022.12.06
New date: 2014.10.20
0
Дворічний малюк уночі погано спить? Чи можна давати для заспокоєння валеріанку? Що робити для покращення сну дитини? Застосування
Дитина у ліжку (фото Burda Media)

Дитина у ліжку (фото Burda Media)

Дворічний малюк уночі погано спить? Чи можна давати для заспокоєння валеріанку? Що робити для покращення сну дитини?

Застосування вікової дози спиртової настойки валеріани (1 крапля на рік життя 3-4 рази на день або на ніч) не є небезпечним. Можливо, дитина від такого лікування відмовлятиметься – адже це не смачно.

Зробити сон малюка спокійніше можна не лише за допомогою ліків.

  • Перегляньте порядок дня малюка. Якщо малюк рано встає, простежте за тим, щоб удень він спав 1,5-2 години. Денний сон обов'язковий!
  • Важливо також щодня лягати спати і прокидатися одночасно.
  • Введіть табу на гучні, активні ігри за 1,5-2 години до сну.
  • Викупайте малюка у сольовий ванні зі збором заспокійливих трав, дайте теплий чай з м'яти, почитайте йому спокійні казки, поставте або заспівайте колискові пісеньки.

    Якщо ці рекомендації не призведуть до бажаного результату, можна звернутися до гомеопатичних препаратів (Неврохель пігулки 3 рази на день або Тепотен). Якщо порушення сну продовжуються, зверніться до дитячого невролога.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Противірусні засоби для лікування ГРВІ у дітейДумка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти