Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="221398"]
1-3

Медогляд перед садком 2019: що обов'язково, що ні

0
Збираєтесь у садок? Варто знати, які документи знадобляться і чи потрібний медогляд. У нашій країні відбулися і продовжують

Збираєтесь у садок? Варто знати, які документи знадобляться і чи потрібний медогляд.

Медогляд перед садком 2019

Джерело: Fotolia

У нашій країні відбулися і продовжують відбуватися помітні зміни, що спрощують життя батькам. Для того, щоб дитина пішла в садок, знадобиться тільки одна довідка – від вашого сімейного лікаря, або педіатра. Це довідка про стан здоров'я дитини, в якій обов'язково вказані особливі умови, якщо вони потребують дитини. Перед тим, як видати цю довідку, сімейний лікар повинен оглянути дитину, а якщо вважатиме за потрібне, направить вас до вузьких фахівців. Наприклад, якщо малюк страждає на хронічне захворювання, може знадобитися додатковий огляд або аналізи.

Ще один документ, який обов'язково потрібен для вступу до садка – карта профілактичних щеплень, які отримала дитина, або причина, через яку вони протипоказані.

Медогляд перед садком 2019

Джерело: Shutterstock

Таким чином, для вступу в садок вам знадобиться лише дві довідки:


  • Про стан здоров'я дитини від сімейного лікаря чи педіатра, з яким у вас підписано декларацію.
  • Щеплення або вказівки причини відсутності щеплень.

Якщо у дитини немає щеплень, які повинні бути відповідно до національним календарем вакцинації, не варто «купувати» довідки про їхню наявність – таким чином ви граєте в «російську рулетку» зі здоров'ям і навіть життям власної дитини.

Важливо: з 2018 року при вступі до дитячого садка у вас не мають права вимагати жодну. медичну картку дитини.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти