Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="82937"]
1-3, Харчування

Які кисломолочні продукти давати дитині?

Old date:
Current date: 2022.05.24
New date: 2016.01.20
0
Які кисломолочні напої найкращі для дитини після року? З користю для здоров'я З багатьох кисломолочних напої

Які кисломолочні напої найкращі для дитини після року?

Дитина п'є кефір.

Burda Media

З користю для здоров'я

З безлічі кисломолочних напоїв для малюків найкраще вибрати спеціальний дитячий кефір у зручній дрібній розфасовці — у супермаркетах нашої країни можна побачити спеціальний дитячий кефірчик у маленьких скляних пляшечках.
Не менш корисні і такі напої, як ацидофілін, йогурт, кисле молоко, ряженка, активність кефірна та ін.

Кефір - фото

Burda Media

Щодо профілактики дисбактеріозу особливо корисними вважаються ацидофілін та біфідум-бактерин. Ацидофільна паличка відмінно приживається в кишечнику і сприяє відновленню його нормальної мікрофлори.


Вибір напою можна надати малюкові, адже всі вони корисні приблизно однаково, а ті, що випиті з апетитом, засвоюються набагато краще.

Кефір та каша з фруктами.

Burda Media

Напої з наповнювачами

Напої з різноманітними наповнювачами: злаковими, ягідними або фруктовими, підійдуть дітям після п'яти років. Пам'ятайте, що дітям будь-якого віку підсолоджені напої не слід давати занадто часто.


Сметана

Сметана - це заправний продукт, в чистому вигляді його практично не вживають. Надлишок сметани в раціоні шкідливий: він надмірно напружує роботу підшлункової залози, печінки та систему жовчовиділення дорослої людини, а що вже говорити про маленьку дитину.


Купуйте сметану 10-15% жирності, не давайте дитині їсти її просто так, як сир або кашу, а додавайте до страв. Сметана, розмішана в порції супу, в соусі або салаті, добре переноситься і не перевантажує травлення. У день дитині достатньо однієї-двох столових ложок (без верху) нежирної сметани, включаючи і ту, що йде на кулінарні потреби.


Гарбузовий суп - фото

Burda Media

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 


Як навчити дитину є тверду їжу?

З ЯКОГО ВІКУ ДИТИНІ МОЖНА ДАВАТИ КОТЛЕТИ


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x