Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="56712"]
1-3, Здоров'я

Як протікає нежить під час застуди у дітей?

Old date:
Current date: 2022.12.09
New date: 2014.10.27
0
Якщо малюк застудився, то першими симптомами захворювання, що починається, будуть печіння, лоскотання в порожнині носа, глотки і гортані. за
Нежить у дитини (фото: Fotolia)

Нежить у дитини (фото: Fotolia)

Якщо малюк застудився, то першими симптомами захворювання, що починається, будуть печіння, лоскотання в порожнині носа, глотки і гортані. Потім малюк може почати чхати.

Характерна течія нежиті при застуді

  • Як тільки почне наростати набряк слизової оболонки, дитині буде все важче дихати носом, з'явиться гугнявість голосу, почне слабшати нюх та смак
  • Плюс до всього можуть приєднатися й інші симптоми застуди: розбитість, втома, зниження апетиту, біль голови і слабкість у тілі. Сон малюка ставати неспокійним, з'являються капризи. Температура тіла часто підвищується не вище субфебрильної.
  • На початку третьої доби перебігу застуди з дитячого носика починає виділятися велика кількість рідини, яка потім стає більш в'язкою. Очі малюка можуть сльозитися, може з'явитися шум у вухах і поколювання у вушках. Крихітка все ще може активно чхати, дихання через ніс все ще відсутня. Загальний стан малюка ще млявий, розвивається запалення гортані та глотки.
  • На 4-5 добу Захворювання виділення з носа стають сірого або зеленого кольору і стають слизово-гнійними і не такими багатими. Починає спадати набряк слизової оболонки, поступово відновлюється носове дихання. Малюк почувається набагато міцніше, покращується апетит та настрій в цілому.

Якщо нежить викликаний вірусною інфекцією, а виділення та закладеність носа тривають довше двох тижнів – обов'язково зверніться до ЛОРу, тому що не виключено, що запалення слизової оболонки носа може перейти в хронічну форму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-7 міфів про ГРВІ


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти