Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="176984"]
1-3, НА ГОРШОК! Способи привчити, ідеальний вік, досвід мам

Як привчають дітей до горщика мами у різних країнах: США, Ізраїль, Китай

Old date: 2019-02-28
Current date: 2022.12.05
New date: 2021.12.25
0
Питання, коли привчати дитину до горщика, коли відмовлятися від підгузків та починати висаджувати малюка, проблема цивілізації. У р

Питання, коли привчати дитину до горщика, коли відмовлятися від підгузків та починати висаджувати малюка, проблема цивілізації. У різних країнах світу до нього підходять по-різному.

як привчити дитину до горщика

Джерело: instagram @egorka_kid_model

Цікаво, що здебільшого працює принцип фінансових можливостей батьків, а не доцільність раннього привчання дитини до горщика. Давно доведено, що контролювати процеси сечовипускання та дефекації маленька дитина не в змозі фізіологічно. У цивілізованих країнах вважають за краще дочекатися, коли малюк буде готовий відмовитися від підгузка, а в бідних починають «привчання» максимально рано.

Як привчають до горщика в Японії

Офіційні рекомендації японських педіатрів свідчать, що оптимальний вік для початку привчання малюка до горщика настає після 2 років, а якщо точніше – від 2,3 до 2,8. Зрозуміло, на сигнали готовності дитини до цього процесу звертають увагу. У цьому віці на дитину надягають спеціальні тренувальні трусики, пояснюючи при цьому, навіщо потрібен горщик. Великою популярністю у японських мама користуються мультфільми та комікси на тему туалетних справ, які із задоволенням дивляться малюки.

Мультяшні персонажі в доступній формі показують, що, як і навіщо робити. До речі, сучасні японки все рідше використовують горщик для своїх малюків, а найчастіше спеціальні насадки на дорослий унітаз та сходинку для дитини. При цьому дуже поширені всілякі туалетні гаджети - спеціальний монітор, який підказує дитині, що потрібно робити на кожному періоді її маленьких і великих звершень, підігрів унітазу, звуковий супровід процесу і т.д.


Як привчають до горщика в Ізраїлі

У середньому вік готовності дитини контролювати позиви до сечовипускання формуються до 2-х років, вважають ізраїльські медики. При цьому всі погоджуються з тим, що кожна дитина розвивається індивідуально, тому вік початку туалетних тренувань може варіювати, аж до 3-річного віку.

Привчання до горщика в Ізраїлі

Джерело: instagram @jewish_photographers

Але це не означає, що до 3 років питання горщика не порушується, але жодного форсування подій та насильства – ізраїльські батьки знають, самостійне користування туалетом, це лише частина загального виховання.

Як привчають до горщика в США

Америка країна велика і в різних штатах ставлення до виховання та привчання до горщика може відрізнятись. Тим не менш, є деякі загальні тенденції - у США не прийнято форсувати події, нікого не хвилює, що 3-річна і навіть 4-річна дитина ходить у підгузку, а тим більше надягає його під час сну. До речі, купити підгузки великого розміру тут зовсім не проблема, а громадська думка та педіатри не форсують такого важливого вміння малюка.

Привчання до горщика в США

Джерело: Instagram @pluswonderland

Вважається, що дитина сама відмовиться від підгузника, коли буде до цього готова, адже вона бачить і розуміє, що люди навколо користуються туалетом, а настане цей час у хлопчиків до 4 років, у дівчаток – до 3-х.

Як привчають до горщика у Китаї

Як привчають до горщика у Китаї

Джерело: instagram @martwiduto

У цій країні прийнято починати туалетне виховання дитини приблизно з 1,5 років, але досить специфічним способом – малюкові замість підгузка надягають спеціальні штанці «кайдангку» з розрізом у районі попи. Таким чином, коли карапуз присідає, йому не потрібно навіть знімати трусики, щоби зробити свої справи. А щоб дитина зрозуміла, що робити їх потрібно у певне місце, мами довго часто і наполегливо висаджують малюків на горщики, вимовляючи при цьому стимулюючі звуки. Навіть за наявності підгузків, більшість китайських мам і бабусь вважають їх надмірністю і невиправданим марнотратством, намагаючись позбутися їх якнайшвидше.

На думку китайських батьків, кайдангку (kaidangku), штанці з прорізом між ніг поєднують у собі дві чудові якості – максимум зручності та мінімум витрат. Одягнувши на малюка такі штанці, ви не будете витрачати час і сили на перевдягання, миття та зміну білизни. Кайдангку були поширені у сільській місцевості, але зустрічалися й у містах.

Китайці використовують кайдангку ще й тому, що «важливі частини тіла» дитини, на їхню думку, мають провітрюватись.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти