Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="82186"]
1-3, 3-7, Здоров'я, Здоров'я

4 ознаки, що дитина погано бачить

Old date:
Current date: 2022.11.27
New date: 2016.01.13
0
Поки дитина мала, вона не розуміє, що таке — бачити світ чітко та ясно. На які моменти слід звернути увагу батькам? Що норма

Поки дитина мала, вона не розуміє, що таке — бачити світ чітко та ясно. На які моменти слід звернути увагу батькам? Що норма, а що привід для занепокоєння? У яких випадках потрібно йти до лікаря-офтальмолога, не чекаючи на плановий огляд?

проблеми з зором

Стежимо за поведінкою

Малюк зростає, і його зорова система продовжує формуватися. У 3-6 років у малюка розвивається бінокулярний зір. Це злиття двох зображень кожного ока в єдиний об'ємний образ. Якщо бінокулярне зір вчасно не сформується, то сповільниться як розвиток зорових функцій, а й загальне розвиток, що у подальшому може обмежити їх у виборі професії. Малюк не зможе правильно оцінювати відстань до предметів, їх обсяг. Що ж робити батькам, щоби не пропустити небезпечні симптоми у дошкільника?

  1. Спостерігайте, як малюк бере в руки предмет: промахується чи ні. Так буває у разі порушення бінокулярного зору.
  2. Простежте, як дитина визначає колір. До 4 років діти вже знають основні кольори.
  3. Якщо малюк третить очі після довгої роботи на близькій відстані, очі почервоніли, це може свідчити про аномалії: далекозорість, короткозорість, астигматизм.
  4. Швидко втомлюється, скаржиться на головний біль - такі симптоми також можуть бути наслідком порушення зору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Як зрозуміти, що у немовляти проблеми із зором


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти