Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="279894"]
Психологія

Як підтримати собі, якщо близькі на фронті: поради від МОЗ

0
МОЗ надає прості поради, які допоможуть зберегти емоційний баланс. Переживати за близьку людину під час війни – це абсолютно

МОЗ надає прості поради, які допоможуть зберегти емоційний баланс.

Джерело: GettyImages

Переживати за близького людини під час війни – це абсолютно природно. Однак важливо усвідомлювати, що ви також є частиною підтримки для партнера/партнерки і варто потурбуватися про власний ресурс, щоб ваше спілкування не перетворилося на важкий тягар для вас обох.

Тривога може виникати від неможливості контролювати чи впливати на те, що відбувається з близьким вам людиною, яка знаходиться далеко. Добре було б спробувати контролювати те, що знаходиться під вашим контролем:

  • зберіть партнеру/партнерці всю можливу допомогу для його/її відносного комфорту;
  • дізнайтесь номер частини, ім'я та контактні дані побратимів та командування;
  • домовтеся про дні, коли ви можете зв'язуватися, та план про план дій у разі втрати зв'язку.

Важливо пам'ятати, що технічні чи інші обставини можуть призвести до втрати зв'язку, і тому необхідно утримувати спокій, не панікувати щоразу, коли абонент «поза зоною досяжності».


Не забувайте про свій емоційний ресурс. Зберігайте спокій та прагніть до балансу, усвідомлюючи свої власні потреби та емоції. Важливо підтримувати не лише близького чоловіка, а й самого себе.

Спільно визначте, як краще впоратися зі стресом та тривогами, і не стесняйтесь шукати підтримку у друзів, батьківщини чи фахівців. Утримуйте здоровий баланс між турботою про інше та своїм самопочуттям.

Нижче подано ще кілька порад, які можуть допомогти зберегти баланс і рухатися вперед у подібних ситуаціях.

Як підтримати собі, якщо близькі на фронті

Як підтримати собі, якщо близькі на фронті

Як підтримати собі, якщо близькі на фронті

Як підтримати собі, якщо близькі на фронтіДумка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Мітки:
війна
Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти