Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="189471"]
Виховання

Життя із обмеженнями: що забороняють своїм дітям зіркові мами?

Old date: 2018-07-16
Current date: 2023.02.01
New date: 2018.08.31
0
Згадайте своє дитинство, воно складалося з безлічі обмежень і заборон: батьки не дозволяли нам гуляти допізна, затримуватися.

Згадайте своє дитинство, воно складалося з безлічі обмежень та заборон: батьки не дозволяли нам гуляти допізна, затримуватися на шкільній дискотеці або залишатися ночувати у друзів.

Що забороняють своїм дітям зіркові мами

Джерело: Freepik

Коли ми виросли, то усвідомили, що більшість із цих заборон були накладені заради нашої ж власної безпеки. Однак час невблаганно летить вперед і заборони сучасних батьків докорінно відрізняються від тих обмежень, які існували раніше.

І хоча сьогодні прийнято говорити про вседозволеність, багато зоряних мам теж вводять для своїх дітей деякі заборони.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Оля Полякова


Забороняє дітям їсти солодке та постійно користуватися гаджетами. Співачка не тільки стежить за своєю фігурою, а й за фігурами дочок, що підростають. Діти зірки багато займаються спортом та майже не їдять солодкого. Окрім того, Оля вважає, що гаджети викликають у дітей залежність, тому обмежує дітей у їх використанні.

Що забороняють своїм дітям зіркові мами

Джерело: Instagram @polyakovamusic

Маша Єфросиніна

Популярна телеведуча заборонила своїй старшій дочці Нані грати у популярну гру Pokemon GO. Маша зазначила, що ввела цю заборону лише тому, що ця гра відволікає дитину від реальності та веде до вигаданого світу, негативно впливаючи на психіку дитини.

Що забороняють своїм дітям зіркові мами

Джерело: instagram @mashaefrosinina

Віра Брежнєва

Забороняє дітям їсти фастфуд та солодощі. Співачка сама дотримується принципів правильного харчування та обмежує вживання солодкого та кофеїну. Діти Брежнєвої не їдять майонез, не п'ють газовані напої та пакетовані соки, а солодощі Віра дозволяє дітям лише у вихідні.

Що забороняють своїм дітям зіркові мами

Джерело: Instagram @ververa

Анна Седокова

Співачка категорично проти того, щоб її діти користувалися соціальними мережами. Ганна вважає, що соціальні мережі – це іграшки для дорослих, а чи не для дітей. Співачка каже, що найзлісніші коментарі на її сторінці найчастіше залишають діти та підлітки, тому вона хоче захистити своїх дочок від бруду, що ллється з інтернету.

Що забороняють своїм дітям зіркові мами

Джерело: Instagram @annasedokova

Кейт Міддлтон

Забороняє своїм дітям користуватись планшетами. Герцогиня Кембриджська та принц Вільям провели дитинство без гаджетів, тому вони твердо впевнені, що їхні сини та дочки можуть знайти інші розваги.

Що забороняють своїм дітям зіркові мами

Джерело: instagram @kensingtonroyal

Мадонна

Обмежує доступ дітей до телевізора. Перед тим, як дозволити молодшим дітям наблизитися до телевізора, зірка ретельно перевіряє контент. До речі, її творчість також під забороною.

Що забороняють своїм дітям зіркові мами

Джерело: Instagram @madonna

Анджеліна Джолі

Також забороняє дітям користуватися телевізором та інтернетом. Дітям заборонено дивитися фільми та мультфільми, в яких є сцени насильства або відверті сцени.

Що забороняють своїм дітям зіркові мами

Instagram

Джулія Робертс

Забороняє своїм дітям їсти солодке та фастфуд. Вони можуть отримати цукерки, морозиво або торт у свята або особливі випадки.

Що забороняють своїм дітям зіркові мами

Джерело: Instagram @juliaroberts_fanpage


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти