Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="168635"]
Виховання, Історія іграшок

Вчені з'ясували, скільки іграшок насправді потрібно дитині

Old date: 2017-12-18
Current date: 2022.09.28
New date: 2018.01.30
0
Всі діти люблять іграшки. Проте завжди актуальне питання – скільки їх має бути у малюка? Чим менше - тим краще, кажуть батькам

Всі діти люблять іграшки. Проте завжди актуальним є питання — скільки їх має бути у малюка? Що менше — то краще, кажуть батькам фахівці.

іграшки дослідження

Джерело: Freepik

У дослідженні, опублікованому нещодавно у науковому журналі Infant Behavior and Development, вчені зазначили:

«Наявність величезної кількості іграшок знижує якість гри малюків. Найменша кількість іграшок допомагає малюкам краще орієнтуватися та грати творчіше».

Професійні терапевти, які проводили дослідження, спостерігали дві групи дітей. В одній групі у дітей було лише 4 іграшки. Другій групі малюків дали цілих 16 іграшок. Група з меншою кількістю іграшок була захоплена грою довше, і ігри малюків були набагато цікавішими. Діти використовували фантазію, творчий підхід, програвали різноманітні ситуації. Загалом ця група провела час набагато цікавіший за тих дітей, у яких іграшок було більше. Висновки, зроблені вченими, такі: поміркованість – ключ до успіху у всьому.


Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Коли іграшок дуже багато, дитині складно сконцентрувати увагу. Він постійно відволікається інші речі і стає розсіяним.

іграшки дослідження

Джерело: Freepik

У групі дітей, у яких було дуже багато іграшок, були відзначені проблеми з налагодженням комунікацій. Діти не хотіли заводити розмову, спілкуватися та домовлятися з іншими дітьми.

Дослідники також зазначили, що діти у яких іграшки були вдосталь, дуже легко кидали і ламали їх, швидко знаходячи їм заміну.

Висновки однозначні: навіть якщо ваш будинок сповнений іграшок і малюк звик отримувати нову на першу вимогу — настав час зупинитися. Заберіть частину іграшок з поля зору малюка, нехай він відвикне від них. Розділіть іграшки на тематичні колекції. Якщо ви бачите, що малюк втратив інтерес до одних іграшок, сховайте їх та запропонуйте йому інші.

Відсутність нових іграшок може пробудити у малюка інтерес до того, що його оточує. Дитина може зацікавитись читанням, листом, малюванням, танцями чи іграми на свіжому повітрі з іншими дітьми.

І найголовніше, пам'ятайте: ви робите щасливим свого малюка не покупкою нової іграшки, а тим, що даруєте йому найцінніше - свій час та увагу.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти