Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="277176"]
Виховання

У МОЗ дали 5 порад, як підтримати дітей у непростий час війни

Old date:
Current date: 2023.04.01
New date: 2023.01.23
0
Міністерство охорони здоров'я України разом з Центром здоров'я та розвитку "Коло сім'ї" підготували поради для батьків, як надати пі

Міністерство охорони здоров'я України разом з Центром здоров'я та розвитку «Коло сім'ї» підготували поради для батьків, як надати підтримку дитині, щоб вона почувалася нормально у складних обставинах воєнного часу.  

як підтримати дітей у непросту годину війни

Джерело: freepik

  1. Перша порада – бути поруч, адже ми є головним джерелом підтримки для наших дітей. Дотик, обійми, спільна діяльність – це прояв любові та присутності.
  2. Намагайтесь бути прикладом, адже діти дивляться на нас і наслідують наше поведінку. Можна розповісти дитині про те, що вам допомагає у складних ситуаціях.
  3. Спілкуйтесь. Це важливо – допомогти дитині зрозуміти, що відбувається і як нам вистояти. Слухайте дитину та відповідайте на запитання, якщо знаєте відповідь, будьте чесними.
  4. Залучайте дитину до чогось корисного. Це допоможе скинути нервове напруження. Вдома чи в бомбосховищі – знайдіть можливість вчитися, малювати, гратися.
  5. У цей складний час психоемоційних навантажень ми і наші діти потребуємо більше «підзарядки». Важливо займатися активностями, які поповнюють внутрішній павербанк дитини. Організуйте день, щоб у дитини був сон, смачна їжа, гра з улюбленцями, фізична активність, читання книжок, теплі розмови тощо.

! В межах ініціативи щодо створення Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки.

як підтримати дітей у непросту годину війни

Джерело: facebook.com/moz.ukr


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти