Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="173356"]
Виховання

Ти кращий за своє відображення: зворушливий лист мами захопив мережу

0
Поява малюка на світ невловимо змінює життя кожної жінки. А якщо народжується дочка, мама, розуміючи всі її всі її турботи, смутку,

Поява малюка на світ невловимо змінює життя кожної жінки. А якщо народжується дочка, мама, розуміючи всі її всі її турботи, печалі, радості та потреби, співпереживає їй у всьому. Адже вона, як ніхто інший, знає, як це бути дівчинкою, бути жінкою.

мама дочка, відображення, зовнішня та внутрішня краса

Джерело: Pixabay

Жустін Лорель ЛоМонако, дружина, мама, професійний журналіст і блогер, багато пише про те, як це бути мамою дівчинки. Вона згадує своє дитинство і підтримує донечку такими словами, які дуже хотіла колись почути від своєї мами.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

"Мамо, ти так ка-сива!"


Я опускаю очі, накладаючи макіяж, і бачу, як моя дворічна крихта в очікуванні дивиться на мене.

«Ти теж гарна, кохання моє!», — говорю їй у відповідь.

Це стало майже щоденним ритуалом, обмін компліментами між мною та дочкою, коли я збираюся на роботу.

мама дочка, відображення, зовнішня та внутрішня краса

Джерело: Instagram@numi_lambruska

Коли їй було півтора роки, вона була буквально зачарована всіма цими дівчачими штуками: прикрасами, макіяжем, волоссям. Вона стала звертати на це увагу і постійно повторювати мені, що я – красива.

Не зрозумійте мене неправильно - я обожнюю все перелічене вище. Але я хочу, щоб моя краса була не тільки зовнішньою, легко змивається милом і водою.

Найбільше я хочу, щоб моя дочка знала, що робить людину доброю людиною.
Як і будь-яка інша жінка, я не любила свого тіла в певні періоди життя, я була ним незадоволена. І зараз я не хочу, щоб вона знала, що моє тіло чимось не влаштовує мене. Я волію, щоб вона бачила, як я дбаю про нього і які зусилля докладаю для того, щоб бути в хорошій формі.

Я хотіла б, щоб у неї був гідний зразок для наслідування – жінка, гарна зовні і всередині, і впевнена у собі.

мама дочка, відображення, зовнішня та внутрішня краса

Джерело: Burda Media

Отже, моя дорога донечка…

Вперше, коли ти зненавидиш своє волосся або одяг, згадай, що це лише зовнішні прикраси, які можна змінити, але є внутрішнє – твої справи і вчинки, вони залишаться з тобою назавжди.

Вперше, коли ти встанеш на ваги, і побачиш цифри, які тебе злякають, згадай, що не буває ідеальної ваги та розміру, зате завжди є чого прагнути.

Вперше, коли ти побачиш, що почали округлятися твої форми і здивуєшся – чи це нормально, я розповім тобі про те, наскільки прекрасним може бути жіноче тіло.

мама дочка, відображення, зовнішня та внутрішня краса

Джерело: Burda Media

Вперше, коли ти прокинешся і відчуєш, що не можеш вийти з дому без макіяжу, я нагадаю тобі, що макіяж може приховати багато чого, але не твою справжню природу.

Вперше, коли ти подивишся в дзеркало, і тобі не сподобається твоє відображення, я скажу тобі, що ти найкрасивіше, що я бачила у своєму житті. І люди, які справді люблять тебе, зі мною погодяться.

Я не можу захистити тебе від усіх проблем, все що я можу показати тобі, що не варто приділяти занадто багато уваги зовнішнім речам, забуваючи про внутрішню красу.

Кілька днів тому, коли я збиралася на роботу, я почула, як вона тихенько каже своєму відображенню у дзеркалі: «Я – ка-сива! Я – ка-сива!»

І повернувшись до неї, я відповіла: Так, ти гарна! Ти дуже гарне, моє кохання!»


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти