Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="251004"]
Виховання

Телеведучий Тимур Міршніченко розповів, як його змінило батьківство

Old date:
Current date: 2022.09.29
New date: 2020.07.17
0
Журналіст, який веде програму «Зоряний шлях» на каналі «Україна», двічі тато, Тимур Міршніченко, поділився з нами своїми секретами

Журналіст, який веде програму «Зоряний шлях» на каналі «Україна», двічі тато, Тимур Міршніченко, поділився з нами своїми секретами виховання доньки та сина, розповів, як треба правильно балувати дітей.

Тимур Мірошниченко із сім'єю

Багатьом стати батьком – переломний етап у житті. Розкажіть, як у вас?

Переломний - не зовсім відповідне слово. Нічого не ламалося. Етап точно знаковий, важливий. Життя стало більш емоційним, теплим і наповненим.


Розкажіть про будь-які три відкриття після народження дітей.

 • Діти не завжди схожі на батьків. Як би нам не хотілося.
 • Діти мають свою думку, позицію та характер з перших днів. І з цим треба рахуватися.
 • З дітьми набагато цікавіше, ніж вважають ті, хто їх не має. Ми, наприклад, ні від чого не відмовлялися з появою малечі. Навпаки вписали їх у свій божевільний ритм, їм сподобалося, а нам лише приємніше. Тусовки, заходи, активний відпочинок – все це з дітьми.

Тимур Мірошниченко із сином

Що для вас найголовніше у вихованні? Можете скласти топ-5 правил?

 1. Я спілкуюся з дітьми на рівних, ніколи не ставлю себе вищим. У нас є діалог. Я авторитет, знаю краще, але будь-які дії лише за згодою дитини.
 2. Застосування сили - це не лише слабкість, а взагалі нелюдська якість. З дітьми лише коханням. Як і з дорослими у принципі. Насильство – це не про мене.
 3. Найкращий спосіб навчити чомусь зробити це самому. Спорт, харчування, спілкування. Усе це діти переймають від батьків.
 4. Звідси і таке правило — не хочеш, щоб діти робили щось (лаялися, билися) — не роби цього сам ніколи. Ні щодо них, ні до когось іншого.
 5. Будь-яке заняття, яке можна зробити разом із дитиною, треба робити лише разом. Це дуже зближує. Ми разом їмо, граємо, прибираємо, вирішуємо тата чи мамині справи, дивимося мультики. Ми сім'я.

Розкажіть, будь ласка, що найбільше запам'яталося з дитинства? Хто і що найбільше вплинуло на вас?

Мої батьки, звісно ж. Вони мої найкращі друзі досі! Я щодня спілкуюся з ними і раджусь навіть з найдрібнішого питання. Тому що ніхто не бажає тобі щастя так, як твої батьки. Їхня порада завжди від душі. У мене з батьками ціла валіза спогадів та історій, так і не впишеш в одне інтерв'ю, та й вони всі (я в спогадах) однаково важливі для мене.

Тимур Мірошниченко із дружиною

Які сімейні традиції передали вам ваші батьки чи бабусі з дідусями?

Усі сімейні свята ми проводимо разом. Збираємось за великим столом, сміємося, плачемо від щастя, згадуємо якісь моменти.

Намагаємося частіше відпочивати усі разом. Наприклад, свій 34-й день народження я святкував у Єгипті з дружиною, дітьми, своїми та її батьками. Бракувало тільки сестри з сім'єю, у них не вийшло так різко зірватися з місця і відлетіти.

Що найбільше ваша сім'я любить робити разом?

Сміятися! Друг над одним (по-доброму), над історіями, фільмами чи без приводу!

Розкажіть, як впливає зоряність батьків на дітей?

Дитина відомих батьків з дитинства звикає бути комунікабельною. Вміє спілкуватися з дорослими та дітьми, не боїться камери чи питань. А загалом я вважаю, що далеко не зірковість батька впливає на дитину, а те, якою вона є людина загалом.

Тимур Мірошниченко

Чи караєте ви дітей?

Ні ніколи. Може, ще не доводилося, звичайно ж. Але мене, наприклад, ніколи не карали. Зі мною розмовляли та домовлялися завжди. Так я хочу вирішувати всі проблемні моменти з дітьми.

Як ви балуєте своїх дітей?

Любов'ю! Хоча моя мама каже, що коханням не розбалуєш. Це вона знає, виховавши нас із сестрою в умовах виняткового та сильного кохання!

Розкажіть про ваші улюблені книги, які вам, як татові, були дуже корисні.

У кожній книзі можна знайти щось про стосунки. Тема кохання – це основа всієї художньої літератури. Я взагалі вважаю, що всі книги про кохання, і кожен бачить щось своє. Спеціально виховання нічого не читаю.

Тимур Мірошниченко з донькою

Ви купуєте дітям дорогий одяг? Яке ставлення до брендів?

Новий одяг залишається чистим рівно п'ять хвилин. Потім чи їжа, чи фломастер, чи земля прикрашають орнамент. Тому не бачу сенсу витрачатися на дорогий одяг, який носять від сили кілька місяців. Одяг повинен бути зручним і якісним. Хто її виробник, мені взагалі не цікаво.

Як ви відпочиваєте? Ваші топ-5 місць для сімейного відпочинку

Найкраще місце для відпочинку - Самуї (Тайланд). А в іншому мені важко розставити місця. І в Карпатах, і на Мальдівах було по-своєму добре. Все залежить від побажань. Люблю і Одесу, і Львів, і короткі тури Європою. Нам із дітьми скрізь добре.

Поділися улюбленим рецептом сніданку, який можна з'їсти разом із дитиною.

Гранола із йогуртом! Ми з Мією дуже любимо останнім часом.

Тимур Мірошниченко із сім'єю

Дайте три головні поради всім батькам.

 1. Все робіть, люблячи.
 2. Пам'ятайте, що навіть найменша дитина – це особистість.
 3. Не слухайте непроханих порад.

 Хочемо попросити вас закінчити три пропозиції.

Я хочу, щоб у моєму житті було більше. кохання! Ще більше!!!

Я хочу, щоб у моєму житті було менше. приводів для переживань.

Я ніколи не... зрадив свою сім'ю!

Тато може все, що завгодно!

Тато і мама - команда, тут немає помічників, є розподіл завдань, навантаження та підтримка. Як організувати все так, щоб не вийшло, що все на мамі, а тато допомагає іноді, якщо тато на роботі, а мама вдома з дитиною?


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти