Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="264762"]
Виховання

Скажіть, що любите та відпустіть його: 8 простих, але важливих порад мамам синів

Old date:
Current date: 2022.11.26
New date: 2021.04.12
0
Мами хлопчиків повинні пам'ятати, що вони виховують майбутнього батька, чоловіка, успішного лідера та сильну особистість. На мамах синів

Мами хлопчиків повинні пам'ятати, що вони виховують майбутнього батька, чоловіка, успішного лідера та сильну особистість.

виховання хлопчика

Джерело: Unsplash

На мамах синів справді лежить велика відповідальність, адже в їхніх руках доля майбутнього сильного чоловіка.

Щоб виховати сильного і успішного чоловіка, важливо пам'ятати, що потрібно не тільки любити свою дитину, але й допомагати їй розвивати характер, допомагати їй слідувати своїм бажанням і прищеплювати моральні якості, які допоможуть їй реалізуватися в житті.

Пропонуємо ознайомитися з простими, але важливими правилами, які допоможуть мамам хлопчиків не лише зміцнити зв'язок зі своєю дитиною, а й виховати її впевненим та сильним чоловіком.


Говоріть йому про його силу

Мамам хлопчиків важливо говорити йому, який він сильний. Допомагайте йому ставати сильним – як фізично, так і морально, і не забувайте хвалити за досягнення.

Вмійте слухати

Хлопчики, на відміну дівчаток, більш замкнені і закриті. Якщо під час розмови ваш син задумався і зробив паузу – не поспішайте і не змінюйте тему. Допомагайте йому вміти висловлювати свої думки, терпляче слухаючи та чуючи його, а також не ігноруйте емоції хлопчика.

виховання хлопчика

Джерело: Unsplash

Підтримуйте його

Головне завдання мами хлопчика – стати його підтримкою, але при цьому давати менше порад. Таким чином ви допоможете йому навчитися приймати рішення, але при цьому не почуватися самотнім у цьому світі. Почніть зі спортивних змагань – питайте про його успіхи та підбадьорюйте.

Грайте з ним

Хлопчики за своєю природою дуже активні – вони, зазвичай, завжди перебувають у русі. Мамі хлопчика важливо бути активною разом із сином. Катайтеся разом на велосипеді, грайте в м'яч, стріляйте у тирі - проявляйте інтерес до його захоплень, щоб надихнути його бути активним у зрілому житті.

виховання хлопчика

Джерело: Unsplash

Пропонуйте свою допомогу

У моменти, коли ви бачите, що ваша дитина не може впоратися з якимось завданням, запропонуйте їй свою допомогу. Він повинен знати, що ви завжди поруч – це допоможе йому бути більш впевненим у житті та не відчувати страх перед майбутнім, який у багатьох випадках може стати причиною депресії та замкнутості у дорослому житті чоловіка.

Смійтеся частіше

Змініть суворий вираз обличчя на добродушний, щасливий і радісний і ви побачите, як зміниться поведінка вашої дитини. Не обмежуйте виховання на навчанні та нескінченних обмеженнях та правилах у житті дитини – вона має бачити щасливу маму, щоб у майбутньому стати щасливою людиною.

виховання хлопчика

Джерело: Unsplash

Закладіть фундамент для майбутнього

Мамі хлопчика важливо пам'ятати, що її син колись стане опорою для своєї власної сім'ї та приміряє на себе роль чоловіка та батька. Щоб виховати відповідального і дбайливого чоловіка, потрібно щодня прищеплювати йому ті якості, які, на вашу думку, він повинен мати в майбутньому.

Відпустіть його

Заключне і, мабуть, найголовніше правило для мами хлопчика – відпустіть його. Як би ви не були прив'язані до свого сина, дуже важливо відпустити його у доросле самостійне життя. Будьте поруч, залишайтеся його підтримкою, але позбавтеся бажання тотального контролю та постійної присутності в житті вашого сина.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти