Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="272406"]
Виховання

Правила безпеки, яким важливо та потрібно навчити дитину

Old date:
Current date: 2023.02.03
New date: 2022.01.31
0
Безпека важлива скрізь: вдома, на прогулянці та в Інтернеті. Як виростити дитину, щоб вона сміливо, але при цьому обережно пізнавала світ?

Безпека важлива скрізь: вдома, на прогулянці та в Інтернеті. Як виростити дитину, щоб вона сміливо, але при цьому обережно пізнавала світ?

Правила безпеки, яким важливо та потрібно навчити дитину

Поговоримо з Ганною Носач, психологом, консультантом з дитячої безпеки, засновницею проекту школи дитячої безпеки Life School, спікером ОNLINE-практикуму «Як екологічно та гармонійно виховувати дитину», про помилки у вихованні, які роблять дитину вразливою до небезпеки та ефективних прийомів для донесення дітей правил безпеки

На майстер-класі Ганни: «Як вчити дітей правилам безпеки» ви дізнаєтеся, як встановлювати заборони дитині таким чином, щоб вони не формували у нього переконання, що обмежують. Щоб батьківські послання були для дитини фундаментом для її успішного майбутнього, а не перетворилися на бар'єр на шляху до щасливого життя. А для батьків школярів буде ще один мега – цінний контент – способи ефективного навчання.


ПОВНА ВІДЕОВЕРСІЯ ВИСТУПУ

⇓⇓⇓


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти