Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="114317"]
Виховання

Лист батька до дочки, який потряс мережу

Old date:
Current date: 2022.12.05
New date: 2021.04.02
0
Відносини батька та дочки завжди особливі – теплі та дуже трепетні. Ще 50 років тому один батько вирішив донести до дочки важливу історію.

Відносини батька та дочки завжди особливі – теплі та дуже трепетні. Ще 50 років тому один батько вирішив донести до дочки важливу істину, яка допоможе їй у житті, він виклав її на папері. Давайте дізнаємося, чому цей лист так зачепив сучасних батьків!

лист Гаррі Брауна - фото

Джерело: instagram @polly__loves

У 1966 р. інвестиційний аналітик Гаррі Браун на Різдво написав своїй дев'ятирічній дочці лист, який цитують досі. Він пояснив дівчинці, що нічого в цьому світі – навіть кохання – не можна сприймати як це.

Привіт кохана.

Зараз Різдво, і я маю звичайну проблему — який подарунок тобі обрати. Я знаю, що тебе тішить книжки, ігри, сукні. Але я дуже себелюбний. Я хочу подарувати тобі щось таке, що залишиться з тобою довше, ніж на кілька днів, або навіть років. Я хочу подарувати тобі щось, що нагадуватиме тобі про мене кожне Різдво. І, знаєш, мені здається, я вибрав подарунок. Я подарую тобі одну просту правду, яку мені довелося засвоювати багато років. Якщо ти зрозумієш її зараз, ти збагатиш своє життя сотнями різних способів і це убезпечить тебе від багатьох проблем у майбутньому.


ТАК ОСЬ: НІХТО ТЕБЕ НІЧОГО НЕ ПОВИНЕН.

Це означає, що ніхто не живе для тебе, дитино моя. Тому що ніхто не є тобою. Кожна людина живе для себе самої. Єдине, що він може відчути це своє власне щастя. Якщо ти зрозумієш, що ніхто не повинен організовувати щастя, ти звільнишся від очікування неможливого.

Це означає, що ніхто не повинен тебе любити. Якщо хтось тебе любить — значить, у тобі є щось таке особливе, що робить його щасливим. З'ясуй, що це, постарайся зробити це сильнішим, і тоді тебе любитимуть ще більше.

Коли люди роблять щось для тебе, це відбувається тільки тому, що вони самі хочуть це зробити. Тому що в тобі є щось важливе для них, щось, що викликає в них бажання сподобатися тобі. Але зовсім не тому, що вони тобі винні. Якщо твої друзі хочуть бути з тобою, це не почуття обов'язку.

Ніхто не повинен тебе шанувати. І деякі люди не будуть добрими до тебе. Але в той момент, коли ти зрозумієш, що ніхто не зобов'язаний робити тобі добро, і що хтось може бути з тобою недобрий, ти навчишся таких людей уникати. Тому що ти їм теж нічого не винна.

Гаррі Браун фото

Джерело: instagram @polly__loves

ЩЕ РАЗ: НІХТО ТЕБЕ НІЧОГО НЕ ПОВИНЕН!

Ти маєш стати кращою передусім для себе. Бо якщо в тебе вийде, то інші люди захочуть бути з тобою, захочуть давати тобі різні штуки в обмін на те, що ти можеш їм дати. А хтось не захоче бути з тобою, і причини взагалі не в тобі. Якщо таке трапиться — просто шукай інших відносин. Нехай чужа проблема не стає твоєю.

У той момент, коли ти зрозумієш, що любов і повага оточуючих треба заробити, ти вже не чекатимеш неможливого і ти не будеш розчарована. Інші зобов'язані ділитися з тобою власністю, почуттями чи думками. А якщо вони це зроблять — то тільки тому, що ти це заробила. І тоді ти зможеш пишатися любов'ю, на яку ти заслужила і щирою повагою друзів. Але ніколи не можна сприймати все це як належне. Якщо ти це зробиш, ти всіх цих людей втратиш. Вони не «твої по праву». Домагатися їх та «заробляти» їх треба щодня.

У мене як гора з плечей впала, коли я зрозумів, що мені ніхто нічого не винен. Поки я думав, що мені належить, я витрачав жахливу кількість зусиль, фізичних та емоційних, щоб отримати своє. Але насправді ніхто не зобов'язаний мені гарною поведінкою, повагою, дружбою, ввічливістю чи розумом. І в той момент, коли я це зрозумів, я почав отримувати набагато більше задоволення від усіх своїх стосунків.

лист Гаррі Брауна до дочки - ajnj

Джерело: instagram @ameliahannah

Я сфокусувався на людях, котрі хочуть робити ті речі, які мені від них потрібні. І це послужило мені хорошу службу — з друзями, бізнес-партнерами, коханими, продавцями та незнайомцями. Я весь час пам'ятаю, що можу отримати те, що мені потрібне, тільки якщо увійду у світ свого співрозмовника. Я повинен розуміти, як він думає, що вважає важливим, чого він нарешті хоче. Тільки так я можу отримати від нього щось, що мені потрібно. І тільки зрозумівши людину, я можу сказати, чи потрібно мені від неї щось.

Не так просто підсумовувати в одному листі, що мені вдалося зрозуміти за багато років. Але можливо якщо ти перечитуватимеш цей лист кожне різдво, його сенс буде тобі з кожним роком трохи ясніше.

НІХТО ТЕБЕ НІЧОГО НЕ ПОВИНЕН!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (9 оцінок, середнє: 4,56 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти