Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="184810"]
Виховання

9 цікавих фактів про дітей, які народилися в червні

Old date: 2018-06-04
Current date: 2022.05.17
New date: 2021.05.27
0
Червень – перший місяць літа, місяць літнього сонцестояння. Незвичайний цей місяць ще й тим, що ніякий інший місяць не починається в той же

Червень – перший місяць літа, місяць літнього сонцестояння. Незвичайний цей місяць ще й тим, що ніякий інший місяць не починається того ж дня тижня, в який починається червень.

9 цікавих фактів про дітей, які народилися в червні

Джерело: Unsplash

Ми зібрали думки вчених та астрологів про відмінні риси малюків, які народилися в червні і з'ясували, що саме в цей місяць народжуються найчарівніші та цілеспрямовані діти.
Пропонуємо разом з нами дізнатися 9 цікавих фактів про дітей, які народилися першого літнього місяця.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

1. Мають особливий магнетизм


Діти, народжені в перший літній місяць мають особливий магнетизм. Їх легко полюбити і з ним часто заводять дружні стосунки. Вони вміють зачарувати всіх, хто поруч.

9 цікавих фактів про дітей, які народилися в червні

Джерело: Freepic

2. Вони рідко демонструють емоції на людях


Діти, що народилися у червні, досить емоційно стримані. Єдина емоція, яку вони дозволяють виявляти на людях – гнів. Найчастіше вони приховують від сторонніх те, що відбувається у них усередині і намагаються тримати обличчя до кінця.

3. Квіти їх місяця – жимолість та троянда

Жимолість – символ відданості, любові, вірності та великодушності. Троянда – означає романтичне кохання, бажання, нездійснені надії.


9 цікавих фактів про дітей, які народилися в червні

Джерело: Freepic

4. Червневі іменинники Близнюки чи Раки

Діти, що народилися з 21 травня по 20 червня – мінливі та енергійні Близнюки, які вміють зачарувати всіх, хто перебуває поруч із ними і постійно прагнуть пізнання нового. Народжені з 21 по 30 червня – емоційні та чутливі Раки, які прагнуть стабільності та дуже прив'язані до сім'ї.

5. Вміють домагатися бажаного


Діти, народжені першого місяця літа, надзвичайно цілеспрямовані. Якщо вони йдуть до поставленої мети, то ніщо не може звернути їх з наміченого шляху. При цьому вони іноді не гидують будь-якими засобами, вважаючи, що все, що відбувається, трапляється на благо людству.

6. Камені їх місяця – олександрит, перли та місячний камінь

У давнину вважалося, що олександрит допомагає своєму власнику вистояти у важких випробуваннях. Перли заспокоюють психіку і приносять душевне умиротворення, охороняючи свого власника від необдуманих вчинків. А місячний камінь має властивість утихомирювати спалахи гніву і охороняє сім'ю.


7. Вони завжди сповнені ідей

Невгамовна фантазія у поєднанні з непосидючістю просто не дає їм всидіти на місці. І не важливо, що ідея може здаватися іншим божевільною, для них не існує неможливого.

9 цікавих фактів про дітей, які народилися в червні

Джерело: Unsplash

8. Великі модники

Діти, що народилися в червні люблять слідувати модним тенденціям. Вони дуже стурбовані своєю зовнішністю і люблять яскраве, іноді екстравагантне вбрання.


9. Народилися у чудовій компанії


Ці діти народилися в компанії прекрасних людей – красуні Анджеліни Джолі, привабливого Джонні Деппа, неймовірної Ніколь Кідман, обдарованого Алана Тьюринга та романтика Антуана де Сент-Екзюпері.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x