Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="269071"]
Виховання

Нестача любові: 3 наслідки для дитини, з якою мало спілкуються батьки

Old date:
Current date: 2022.12.06
New date: 2021.09.21
0
Найбільше діти потребують батьківського кохання, а також розуміння і турботи. Проте реалії сучасного життя змушують жертвувати

Найбільше діти потребують батьківського кохання, а також розуміння і турботи. Проте реалії сучасного життя змушують жертвувати спілкуванням із дітьми.

виховання дитини

Джерело: Unsplash

Якщо батьки з тих чи інших причин мало спілкуються зі своєю дитиною, то у неї можуть виникнути серйозні проблеми – причому, недолік батьківської уваги відбивається не тільки на справжньому, а й на його майбутньому житті.

Психологи переконані, що щасливими людьми можуть стати лише ті діти, які не відчували нестачу тепла та батьківського кохання.

У цьому матеріалі пропонуємо поговорити про наслідки, до яких призводить брак батьківського кохання.


комплекси

Відсутність батьківської уваги призводить до того, що дитина росте невпевненою та закомплексованою особистістю. Важливо цікавитись дітьми, допомагати їм долати труднощі та демонструвати підтримку – особливо в ті моменти, коли дитина пригнічена чи переживає через невдачу.

Коли батьки мало спілкуються з дитиною, вони почуваються непотрібними. У дорослому віці, найімовірніше, така дитина страждатиме від депресії, глибоких комплексів або прихованої агресії.

Проблеми з навчанням

Досить часто труднощі у школі зазнають діти, які не відчували батьківської участі та підтримки. Такі діти не можуть розраховувати на реальну підтримку найближчих людей. Непотрібні діти просто неспроможні знайти у собі сили «підтягнути» оцінки.

Поширена ситуація, коли батьки лають дітей за погані оцінки, проте навіть не замислюються про те, що проблеми із навчанням дитини – їхня вина. Можливо, ви недостатньо часто спілкуєтеся зі своєю дитиною і позбавляєте її підтримки?

Проблеми у розвитку

Саме батьки є ключовим «важелем» у тому, як розвивається їхня дитина, адже вони починають взаємодіяти з малюком з першого дня його життя.

Батьки вчать дитину, як висловлювати емоції, вирішувати завдання та проблеми відповідно до її віку, отримувати досвід та справлятися з негативом. І це лише деякі речі, яким навчають батьки. Якщо дитина позбавлена ​​уваги та спілкування з батьками, вона буде гірше розвиватися – в емоційному та інтелектуальному плані.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти