Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="277286"]
Виховання

На шляху до мрії: 5 мультфільмів, які допоможуть дітям повірити в себе

Old date:
Current date: 2023.03.31
New date: 2023.02.01
0
Якщо ви не знаєте, чим занятися з дитиною у холодні похмурі дні, то ця добірка для вас! Відмінний спосіб провести годину з дітьми –

Якщо ви не знаєте, чим занятися з дитиною у холодні похмурі дні, то ця добірка для вас!

Рапунцель

YouTube/Walt Disney Studios

Відмінний спосіб провести час з дітьми – подивитись надихаючий мультфільм, який допоможе повірити в себе.

Ми склали добірку із п'яти мультфільмів Disney, герої яких допоможуть дитині впоратися зі страхами на шляху до своєї мрії. Ці історії обов'язково надихнуть маленького глядача на подвиги.

ЗВЕРОПОЛІС

Це яскрава та дотепна історія про нестримне прагнення здійснити свою мрію. Мультфільм показує, що можна досягти небувалих висот, якщо бути сміливим та цілеспрямованим.


У центрі сюжету — кролиця Джуді Хопс, яка завжди мріяла працювати в поліції. Натомість їй доводиться продавати моркву в сімейному магазинчику. Якось вона зробила рішучий крок до своєї мети, переїхавши у велике місто Зверополіс. Тут вона намагається проявити себе та виділитися серед великих та сильних колег, тому береться за розслідування непростої справи.

Моана

Історія про полінезійську принцесу Моану – натхненний приклад того, чого може досягти незалежна та цілеспрямована дівчина, яка ніколи не здається.

Здавна родина Моани була проклята потривоженою місцевою богинею Те Фіті. З того часу демон землі та вогню Тека один за одним знищує Полінезійські острови. Юна дочка вождя вирушає в небезпечну морську подорож заради порятунку свого племені, і показує глядачам, що треба вміти брати на себе відповідальність, слідувати поклику серця та долати страхи.

УПЕРЕД

Ця неймовірно зворушлива картина розповідає історію двох юних ельфів, які вирушають у небезпечну подорож, щоб повернути свого батька.

Колись чарівний світ, населений гномами, ельфами, гоблінами, русалками, фавнами, кентаврами та іншими чарівними істотами, втратив свою магію. Його мешканці пересуваються на автомобілях та літаках, слухають музику з плеєрів та користуються смартфонами. Брати Іен та Барлі – звичайні підлітки-ельфи. Але одного разу вони збираються у подорож, щоб перевірити, чи залишилося у світі чаклунство.

Рапунцель

Цей добрий мультфільм розповідає про те, наскільки важливо долати свої страхи і що своє життя завжди можна змінити — треба лише захотіти.

Мультфільм було створено з урахуванням знаменитої казки братів Грімм. Він розповідає про дівчину з неймовірно довгим волоссям, яка вирішує ризикнути всім заради мрії та вирушити назустріч невідомості. Вона — наслідна принцеса королівства Корона, яка ще дитиною була викрадена злою відьмою і захована у таємній вежі на вісімнадцять років. За цей час дівчина захопилася таємницею «лытаючих вогників», що з’являються в небі тільки в її день народження. Заручившись допомогою чарівного злодія Фліна Райдера, Рапунцель втекла з вежі, щоб нарешті розкрити загадку вогників і здійснити свою давню мрію досліджувати світ за її стінами.

Рататуй

Добрий, сімейний мультфільм про геніального мікрошефа обов’язково надихне йти до мрії, відкинувши всі страхи та сумніви.

Головний герой — щур на ім’я Ремі має незвичайний талант — розумітися на їжі. Цей талант постійно тягне його до нових пригод та пошуків незвичайних поєднань їжі. Сім’я Ремі не сприймає серйозно його захоплення і ставиться до їжі досить просто. Але якось у нього з’являється можливість потрапити до великого міста, де він зможе продемонструвати всі свої незвичайні здібності на кухні відомого ресторану! Так починається історія успіху дуету талановитого щура та його друга, яким судилося зробити революцію у французькій кухні.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти