Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="277286"]
Воспитание

На шляху до мрії: 5 мультфільмів, які допоможуть дітям повірити в себе

0
Якщо ви не знаєте, чим зайнятися з дитиною в холодні похмурі дні, то ця добірка для вас! Відмінний спосіб провести час з дітьми –

Якщо ви не знаєте, чим зайнятися з дитиною в холодні похмурі дні, то ця добірка для вас!

надихаючий мультфільм, який допоможе повірити у себе

Джерело: freepik

Відмінний спосіб провести час з дітьми – подивитися надихаючий мультфільм, який допоможе повірити у себе.

Ми склали добірку із п’яти мультфільмів Disney, герої яких допоможуть дитині впоратися зі страхами на шляху до своєї мрії. Ці історії обов’язково надихнуть маленького глядача на подвиги.

ЗВЕРОПОЛІС

Це яскрава та дотепна історія про нестримне прагнення здійснити свою мрію. Мультфільм показує, що можна досягти небувалих висот, якщо бути сміливим та цілеспрямованим.


У центрі сюжету — кролиця Джуді Хопс, яка завжди мріяла працювати в поліції. Натомість їй доводиться продавати моркву в сімейному магазинчику. Якось вона зробила рішучий крок до своєї мети, переїхавши у велике місто Зверополіс. Тут вона намагається проявити себе та виділитися серед великих та сильних колег, тому береться за розслідування непростої справи.

МОАНА

Історія про полінезійську принцесу Моану – натхненний приклад того, чого може досягти незалежна та цілеспрямована дівчина, яка ніколи не здається.

Здавна родина Моани була проклята потривоженою місцевою богинею Те Фіті. З того часу демон землі та вогню Тека один за одним знищує Полінезійські острови. Юна дочка вождя вирушає в небезпечну морську подорож заради порятунку свого племені, і показує глядачам, що треба вміти брати на себе відповідальність, слідувати поклику серця та долати страхи.

УПЕРЕД

Ця неймовірно зворушлива картина розповідає історію двох юних ельфів, які вирушають у небезпечну подорож, щоб повернути свого батька.

Колись чарівний світ, населений гномами, ельфами, гоблінами, русалками, фавнами, кентаврами та іншими чарівними істотами, втратив свою магію. Його мешканці пересуваються на автомобілях та літаках, слухають музику з плеєрів та користуються смартфонами. Брати Іен та Барлі – звичайні підлітки-ельфи. Але одного разу вони збираються у подорож, щоб перевірити, чи залишилося у світі чаклунство.

РАПУНЦЕЛЬ

Цей добрий мультфільм розповідає про те, наскільки важливо долати свої страхи і що своє життя завжди можна змінити — треба лише захотіти.

Мультфільм було створено з урахуванням знаменитої казки братів Грімм. Він розповідає про дівчину з неймовірно довгим волоссям, яка вирішує ризикнути всім заради мрії та вирушити назустріч невідомості. Вона — наслідна принцеса королівства Корона, яка ще дитиною була викрадена злою відьмою і захована у таємній вежі на вісімнадцять років. За цей час дівчина захопилася таємницею «лытаючих вогників», що з’являються в небі тільки в її день народження. Заручившись допомогою чарівного злодія Фліна Райдера, Рапунцель втекла з вежі, щоб нарешті розкрити загадку вогників і здійснити свою давню мрію досліджувати світ за її стінами.

РАТАТУЙ

Добрий, сімейний мультфільм про геніального мікрошефа обов’язково надихне йти до мрії, відкинувши всі страхи та сумніви.

Головний герой — щур на ім’я Ремі має незвичайний талант — розумітися на їжі. Цей талант постійно тягне його до нових пригод та пошуків незвичайних поєднань їжі. Сім’я Ремі не сприймає серйозно його захоплення і ставиться до їжі досить просто. Але якось у нього з’являється можливість потрапити до великого міста, де він зможе продемонструвати всі свої незвичайні здібності на кухні відомого ресторану! Так починається історія успіху дуету талановитого щура та його друга, яким судилося зробити революцію у французькій кухні.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты