Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="173191"]
Виховання

Мій старший брат: вчені пояснили, як наявність брата впливає на життя дівчинки

0
Якщо у вас є брат, то ви точно знаєте, як це, жити поряд з ним. Брат – це і плече, в яке можна уткнутися, щоб поплакати.

Якщо у вас є брат, то ви точно знаєте, як це, жити поряд з ним. Брат – це і плече, в яке можна уткнутися, щоби поплакати, і найкращий захист від хуліганів, і вічний супутник дитячих витівок.

брат діти різної статі розвиток

Джерело: Burda Media

Дослідження показують, що дівчатка, у яких є старші брати – мають безліч інших переваг.

«Наявність дітей різної статі в одній сім'ї дає їм унікальну можливість рано навчитися взаємодії з особами іншої статі. Це не лише рідні брати та сестри, а й їхні однолітки», — каже Сьюзан М. Мак-Хейл, директор Науково-дослідного інституту соціології Дьюка.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


Брат робить вас кращим

Дослідження, проведене в Університеті Бригама Янга у 2014 році показало, що дорослішання з братом може, робить дівчинку співчутливішою. Більше того: дослідники також виявили, що наявність близьких родинних стосунків також може сприяти розвитку альтруїзму у підлітків, особливо у хлопчиків.

«Результати нашого дослідження показали, що такі родинні взаємини важливіші для дівчаток, а не за хлопчиків. Адже саме так, дівчинка вчиться покладатися на партнера та довіряти йому», — відзначає співавтор дослідження Лаура Паділла-Уокер, професор Школи сімейного життя BYU.

брат діти різної статі розвиток

Джерело: Pixabay

…і навчить навичкам спілкування з протилежною статтю

Дослідження показали, що дівчатка, які виросли з братами, легше спілкуються з чоловіками у дорослому житті, ніж ті дівчатка, які мали сестри, або ті, хто був єдиною дитиною в сім'ї. За словами Сьюзан М. Мак-Хейл, це відбувається тому, що брати – це джерело інформації та порад у відносинах із протилежною статтю.

брат діти різної статі розвиток

Джерело: Instagram@pics_missmaya

Брат допоможе знизити рівень стресу

Коли ваш брат — ваш найкращий друг, ви відчуваєте менший рівень стресу. Результати дослідження, опубліковані в Психологія розвитку у 2011 році показали, що наявність у важких ситуаціях кращого друга знижує рівень кортизолу, гормону, що контролює рівень стресу в організмі. Іншими словами: брат може заспокоїти вас, коли вам здається, що світ навколо руйнується.

… та покращити ваше здоров'я

Дослідження підтверджують, що сім'я та друзі мають найбільший вплив на спосіб життя людини. А значить, якщо ваш брат регулярно відвідує тренажерний зал і стежить за харчуванням, у вас є всі шанси наслідувати його приклад.

Тому, не забудьте сказати спасибі мама та татові за брата!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти