Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="172453"]
Виховання

7 найважливіших уроків материнства

0
Коли в сім'ї з'являється друга дитина, мама вже, як правило, багато до чого готова. Вона вже не біжить до малюка за першим покликом, не годуй

Коли в сім'ї з'являється друга дитина, мама вже, як правило, багато до чого готова. Вона вже не біжить до малюка за першим покликом, не годує його годинником і не купує тонни дитячого одягу.

мама двоє дітей особливості виховання

Джерело: GettyImage

Журналіст, блогер та мама двох малюків, Кетрін Шталь ділиться своїми секретами материнства. Вона розповідає про те, які важливі уроки вона зробила з першого року життя своєї дочки і які помилки вона вже не повторить зі своєю другою дитиною.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

1. І це теж пройде (і я забуду, як це було жахливо)


Я пам'ятаю, як з моєю першою дитиною, кожен новий етап життя (безсонні ночі, прорізування зубів, грудне вигодовування) здавався вічним і я думала, що ніколи з цим не впораюся. Але з сином я швидко зрозуміла, що ми легко справляємося з усіма труднощами. Тому, коли мій син не міг перебувати в машині протягом перших трьох місяців свого життя, я не стресувала так, як це було б з дочкою. Я знала, що це всього лише епізод з його життя, і він колись закінчиться.

2. Я не біжу до дітей за першим покликом, і не караю себе за це

Бувають моменти, коли моїм дітям потрібне щось, і мені потрібно вибрати, кому з них доведеться почекати. Це не робить мене поганою мамою, і мої діти продовжують рости.

мама двоє дітей особливості виховання

Джерело: Burda Media

3. Всі діти різні, змиріться з цим

Мій син ніколи не брав пляшку, проспав 5 годин не прокидаючись, поки ми були в лікарні та із задоволенням залишався один якийсь час. Моя майже 4-річна дочка не хотіла відмовлятися від пляшки, навіть після того, як їй виповнилося 2 роки, як і раніше, прокидається о 3 годині ночі кілька разів на тиждень і терпіти не може бути в кімнаті одна. Ці та мільйон інших відмінностей між моїми двома дітьми навчили мене розуміти, що кожна дитина є унікальною особистістю.

4. Коли мені потрібна допомога, я маю попросити про це

Моя дочка була першою онукою у наших батьків, і бабусі та дідусі навперебій пропонували мені свою допомогу. З сином, все інакше, бабусі та дідусі вже награлися і не поспішають допомагати мені. Тому, я не відчуваю провини, наймаючи няню, щоб сходити до тренажерної зали, або коли прошу моїх батьків забрати дітей на 2-3 дні.

мама двоє дітей особливості виховання

Джерело: Instagram@nashamama_official

5. Вам не потрібні гаджети, щоб дитина була щасливою

Коли народився мій син, у мене були майже всі дитячі гаджети після народження його сестри. Але я майже не використовувала крісло-гойдалку, або килимок для ігор, іноді просто забуваючи про них, іноді тому, що в них не було потреби.

6. Пливіть за течією, або ви збожеволієте

Я дуже організована людина, але після того, як народилися мої діти, я зрозуміла, що про планування можна забути. Звичайно, ми ходимо на уроки плавання, я беру їх обох у спортзал, і ходжу з дітьми в центр розвитку, але я намагаюся не планувати занадто багато на один день. Є дні, коли взагалі нікуди не ходимо і просто сидимо вдома.

7. Я не маю нікому нічого пояснювати, навіть якщо зі мною не згодні

Для мене та мого чоловіка двоє дітей – це межа. Ми знали це ще до того, як я завагітніла сином, тому одразу після його народження я зробила перев'язування маткових труб. Я була трохи спантеличена тим, як мої друзі та близькі відреагували на це. Але це було моє рішення, і я нікому нічого не маю пояснювати.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти