Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="268243"]
Виховання

Любити життя: 5 друзів материнства

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2021.08.20
0
Кожна жінка, яка стає мамою, вчиться підлаштовуватись під різні ситуації, адже так задумано самою природою. Після п

Кожна жінка, яка стає мамою, вчиться підлаштовуватись під різні ситуації, адже так задумано самою природою.

щаслива мама

Джерело: Unsplash

Після появи дітей багато жінок кардинально змінили свій спосіб життя, адаптувалися до нових обставин і навчилися робити те, чого раніше ніколи не робили.

Уміння радіти сьогоденню і не квапити час, а також ставитися до різних негативних ситуацій з гумором – тих якостей, які роблять наше життя щасливішим.

Раніше ми писали про ворогів материнства, які отруюють життя мами. На цей раз ми вирішили поговорити про позитивні якості, які роблять щасливим материнство. Про них читайте у цьому матеріалі.


спокій

Реалії сучасного життя у великому місті позбавляють нас можливості спокійно насолоджуватися життям та бачити прекрасне у дрібницях. Уміння зберігати спокій та умиротворення – важливі якості для мами, яка завжди кудись біжить та поспішає. Навчіться контролювати свої емоції, знаходите час для насолоди тишею та відновлення внутрішніх резервів – це надзвичайно важливо для щасливого материнства.

Терпіння

Щодня кожна мама зазнає сильної напруги. Однак уміння зберігати терпіння та шукати свій інтерес у тому, що відбувається – золоте правило щасливого материнства. Безумовно, сотню разів повторивши те саме дитині, яка захоплена грою, складно виявляти терпіння. Але в ці хвилини варто подумати про те, як розвивається ваш малюк і наскільки він зацікавлений у грі. Намагайтеся розуміти почуття, бажання та емоції дитини – це допоможе вам стати більш терплячою.

щаслива мама

Джерело: Unsplash

Інтерес до ігор

Ігри, в які грають діти – зовсім не марна справа. Якщо ви і самі виявите інтерес до їх ігор, то отримаєте безліч позитивних емоцій! Крім того, ви встановите ближчий зв'язок із малюком та налагодите емоційний контакт.

Ставлення до речей не як головної цінності

Пам'ятайте, що люди дорожчі за речі. Звичайно, ви навряд чи будете щасливі побачивши нову подряпину на меблі або невмілі малюнки на красивих шпалерах. Важливо вчити дитину акуратності і залучати до наведення порядку, але не варто ставитися до речей, як найголовнішої цінності в житті.

Любов до життя

Найголовніше – вміти любити життя. Те, що ви стали мамою, зовсім не означає, що ви повинні відмовитися від улюбленого заняття, забути про свої захоплення та бажання. Навпаки, щоб виховати щасливу дитину, треба почати із самої себе. Тільки щаслива, наповнена мама, яка живе цікавим життям, може вкласти щось гарне у свою дитину.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти